Смачний однорічний чізбургер

Смачний однорічний чізбургер

Мелані Хескету, мешканка Віндзора, вирішила продемонструвати своїм чадам, що їжа з Mcdonald’s дуже шкідлива. Нічого надприродного їй робити не довелося – достатньо було просто покласти чізбургер на кухонний стіл.

Цього прикладу виявилося більше, ніж достатньо. Чізбургер, пролежавши цілий рік там, куди його поклали, абсолютно не втратив свого виду. Так само на ньому не виявилося ні цвілі, ні личинок і навіть грибка. Здавалося, навіть бактеріям не по смаку їжа, якою харчуються мільйони людей по всьому світу. Ця жінка працює дієтологом в Центрі охорони життя і здоров’я. За її словами, за один рік дуже незначні зміни відбулися з котлетою: вона зовсім не багато зменшилася, булочка зачерствіла, а от сир не піддався абсолютно ніяким змінам. Цей бутерброд має досить їстівний вид, навіть по закінченню року чізбургер має, хоч і слабкий, але все ж запах жиру.

Мета матері була досягнута: її діточки більше жодного разу не зайшли ні в один заклад фаст-фуду.

За словами Мелані, чізбургер не здатний зіпсуватися через те, що містить величезну кількість солі і різних консервантів. Адже це стосується не тільки чізбургера, але і будь-якої іншої їжі, яку ви вживаєте у фаст-фудах. Як ви вважаєте, скільки здатний ваш організм отримати користі з продукту, який не здатний зіпсуватися протягом року? На своєму сайті компанія McDonalds розмістила відповідь на дане питання: «Ми використовуємо тільки справжнє м’ясо».Також представники компанії стверджують, що м’ясні продукти, які використовують для приготування фаст-фуду в Канаді, перевіряються організацією CFIA. Ще вони заявили, що ніяких добавок не використовують, що м’ясо посипають тільки перцем і сіллю під час приготування.