Службові коти

Службові коти

Тварини можуть нести службу. Причому не лише собаки, а й коти. Виявляється, вони приносять користь не тільки в лові мишей, але і виконуючи іншу, досить складну роботу, займаючи відповідні посади. Представляємо вашій увазі декілька прикладів «котяче служби».

Русик – борець з браконьєрами.

Ставропольська поліція взяла на службу кішку, яку звали Русик, в 2003 році. Ця кішка вміла з вражаючою точністю винюхувати і вистежувати браконьєрів, які незаконно виловлюють осетер. За свою доблесну службу кішка заплатила своїм життям: браконьєри підкараулили її і збили автомобілем.

Оскар – утішителем помираючих.

Цей кіт несе свою невпинну службу в американському будинку пристарілих. Коли Оскар відчуває, що літній людині до смерті залишається всього кілька годин, вмощується до вмираючій людині на коліна так, наче прощається. Персонал впевнений в прогнозах цього кота на стільки, що, як тільки Оскар вмощується до кого-небудь на коліна, відразу посилають повідомлення родичам вмираючого.

Ларрі – голова мышеловов Великобританії.

Нічого незвичайного в професії цього кота немає. Він займається тим, чим і належить котам, а саме – ловить мишей. Він працює на Великобританське уряд разом з 100 000 інших котів – мишолов. Ларрі – глава серед них. Місце проживання кота – резиденція прем’єр – міністра. Але характер кота був той ще. Він був великим любителем спати посеред робочого дня. Бували випадки, коли він потрапляв під увагу об’єктивів фотокамер під час своїх «чоловічих» пригод.

Шпигун, який працює на ЦРУ.

Дивно, але на ЦРУ працював кіт. Це було в 60-х роках. Для роботи агентом коту була зроблена операція, під час якої в зовнішній слуховий прохід вставили мікрофон підслуховування. Для того щоб підготувати кота до виконання обов’язків, було витрачено 20 мільйонів доларів. Пару років знадобилося для того, що видресирувати кота, а так само зробити медичні маніпуляції. Підготовка пройшла успішно. Був продуманий план операції, під час якої за допомогою кота агенти змогли б підслуховувати важливі розмови. Його випустили з фургона. Під час переходу дороги, кота збила машина, за кермом якої був таксист.

Містер Бігглсуорт – актор.

Цей кіт став відомий всьому світу по фільму про пригоди Остіна Пауерса. Цей кіт породи сфинс. Як у фільмі, так і в житті кота звуть Містер Бігглсуорт. Не дивлячись на те, що коту доводилося багато годин працювати на камеру, самопочуття його просто чудово. Статусом зірки кіт надзвичайно задоволений.

Міллі – охоронець.

На склад іграшок Bandai потрапила бродячий бенгальська кішка. З часом було прийнято рішення взяти її не тільки на постійне місце проживання, але й надати можливість працювати. За роботу охоронця кішці виплачують зарплату у вигляді надання житла, а так само відмінного харчування. Кішка настільки віддана своїй роботі, що весь час, крім відведеного на їжу та сон, проводить на робочому місці.

Кішки – листоноші в Бельгії.

Таку посаду почали займати коти в 70-х роках. В одному селі Льєж (Бельгія), навчило бельгійське Суспільство Піднесення Домашньої кішки близько 40 котів і кішок розносити пошту по домівках. В ті часи в кожній газеті писали про те, що коти – листоноші зможуть залишити без роботи людей цієї професії. Була проблема, за якої ця професія тварин не поширилася навіть на території Європи. Проблема полягала не тільки у вдачу ці тварин, але в їх споконвічних ворогів – собак.

Феличетте – космонавт.

Так звали першу французьку кішку – космонавта. Її перший політ відбувся 18 жовтня 1963 року. Космічне подорож відбувалося на ракеті Veronigue AG1. Ракета подорожувала на висоті дорівнює 97 миль. На Землю ракета приземлилася успішно. Під час підготовки тренували 14 інших тварин, але Феличетте опинилася серед усіх найкращою і їй випала честь отримати цю посаду.