Швед вижив після 2 місяців, проведених в заваленій снігом машині

Швед вижив після 2 місяців, проведених в заваленій снігом машині

Неподалік від шведського міста Умео, знайшли чоловіка 44 років в машині, яку повністю занесло снігом. З 19 грудня 2001 чоловік нічого не їв і не пив, крім снігу. Медики в шоці від унікальності такого випадку: вони стверджують, що людина здатна прожити без їжі протягом 60 діб. Не упускайте з уваги той факт, що чоловік виявився замкнений у холодній машині, в скандинавському лісі, де в той момент термометри фіксували температуру -30.

По лісовій дорозі яка була покрита метровим шаром снігу, 17 лютого мчали на снігоходах двоє місцевих жителів. Несподівано їх погляду постав автомобіль, які зовні був схожий на звичайний замет. Першою їх думкою було, що хтось просто залишив свою стару машину, яка призначалася на викид. Не дивлячись на це, мандрівниками на снігоходах було прийнято рішення подивитися всередину. У салоні автомобіля вони помітили рух. Самостійно машину відкрити не вдалося, тому залишалося викликати рятувальників, а заодно і поліцію. Після розтину машини в салоні виявився чоловік у хутряній одязі, що лежав у спальному мішку. Його дістали з машини, доставили в Норрландском університетську лікарню. Пацієнт був дуже слабкий і виснажений. Протягом двох місяців, чоловік перебував у замкнутому автомобілі без будь-якої їжі і води.

Потерпілий залишив своє рідне місто, а потім звернув на машині ліс з траси Е4 не без якої-небудь причини. Справа в тому, що чоловік заборгував таку суму, що суд постановив позбавити його всього нерухомого майна – сдаваемое ним же внайми. У нього не було навіть коштів оплачувати власні рахунки. Крім цього, в найважчий період його кинула кохана жінка. Втративши абсолютно все, чоловік просто сів у свій автомобіль і поїхав на північ. Ніхто не заявив про зникнення у відділення поліції: родичі, з якими він втратив зв’язок більше 20 років тому, не цікавилися його справами.

Експерти встановили, що чоловік залишився живий лише завдяки мазі для шкіри, та тим припасам, які були в салоні: пара пляшок лимонадних напоїв. Так само у нього були комікси і сигарети.

Настав момент, коли нещасному вдалося відкрити двері, і через цю щілину він був здатний діставати сніг.