Шокуючий секс звичаї різних народів

Шокуючий секс звичаї різних народів

У багатьох місцях нашого звичного світу не так давно існував якийсь сакральний звичай. А висловлювався він в сексуальному гостинність. Навіть у наш час де-не-де такі традиції збереглися. Як правило, вони безпосередньо пов’язані з язичницькими повір’ями.

Ні для кого не секрет, що на півночі Камчатки чисельність приморських коряків занадто мала. Дуже довгий проміжок часу господар за величезну честь вважав, якщо його гість вступав в інтимний зв’язок з його дружиною. Для цього дружина намагалася зробити все можливе, щоб спокусити гостя. Від такого зв’язку, як правило, жінка народжувала потомство, і подія це зазначалося, як довгоочікуване свято, в якому брала участь усі село. Такі заходи вживалися у зв’язку з проблемами замкнутої етнічної групи. Справа в тому, що потомство від коряків народжувалося дуже слабке, і часто немовлята гинули. А ось потомство, яке з’являлося про випадкового зв’язку, допомагало вирішити дану проблему.

Сексуальне гостинність практикувалося і у австралійських аборигенів з племені арунта. Оскільки народ живе відчужено і замкнуто, то тут вважалося абсолютно нормальним ділитися своїми дружинами. Це вважалося знаком поваги. Умова була тільки одне: той, з ким чоловік ділитися дружиною, повинен подобатися господареві. Людина, якій випадає така честь, ні в якому разі не мав права відмовитися від сексуальних послуг, так як це приймалося за образу.

Населення гірського Тибету теж таке практикувало. Якщо гість звернув увагу на дружину господаря, це вважалося знаком з вище, така воля буддистського пантеону. Тибетці вважали, що жінкою можна захоплюватися доти, поки вона для когось бажана. Тут так само не прийнято було брати в дружини незайманих. До заміжжя, дівчина мала розділити ложе як мінімум з двадцятьма чоловіками, щоб набратися досвіду. Але так як Тибет – місцевість досить безлюдна, дівчатам було вельми складно виконувати такі акти. Дівчата були змушені виходити на гірські стежки і всіма силами намагатися спокусити подорожніх. Після того, як дівчині таки вдалося спокусити незнайомого чоловіка, і вступити з ним в інтимний зв’язок, вона намагалася випросити у нього яку-нибудь дрібничку. Це могло бути все, що завгодно: дзеркальце, намиста, браслет. Це необхідно було для того, щоб пред’явити старійшинам докази статевого акту. Ось таких речей у незаміжньої дівчини повинно бути не менше двадцяти.

Провести на світло сильне потомство намагалися і чукчі-оленярі, ескімоси, які проживають на Алясці. Тут дуже довго практикувалося передавати дружин в так звану оренду. У той час, коли представник сильної статі з іншого клану виходив на промисел, він спокійно міг взяти з собою чужу дружину на вибір з тих, яких йому пропонували. Поки чоловік був на полюванні, жінка щосили показувала себе не тільки чудовою господинею, але і докладала всіх зусиль, щоб чоловік залишилася задоволений сексом.

Час від часу люди винаходять нові способи сексуального задоволення. Деяким здаються це аморальним і неприйнятним. Але багато людей із задоволенням застосовують такі винаходи.

На Балі жінки різними способами намагалися зробити злягання чутливим на стільки, на скільки це можливо. Для цього вони вводили собі в інтимні місця різні дрібні предмети. Як правило, такими предметами були листя Артемиссии.

Чоловіки з племені бата, Суматра, для посилення функціональної сили фалоса в стані ерекції, в крайню плоть вводили дренаж або шматочки металу. Вони свято вірили, що завдяки такому способу можна доставити жінці більш сильне задоволення.