Що в різних країнах вважалося непристойним

Що в різних країнах вважалося непристойним

 В 19 столітті на прийомах вважалося дуже непристойним, якщо чоловік танцював з однією і тією ж жінкою більше 3 разів. Згідно з правилами, після другого танцю кавалер зобов’язаний був оголосити про заручини.

 У США не прийнято дивитися в дзеркало або поправляти макіяж на людях.

 Чи Знали ви, що раніше рукавички були аксесуаром, який надягав тільки вдома. Незважаючи на те що вони мали різні призначення, надягати їх на людях вважалося неприпустимим.

 Грамотне письмо вважалося непристойним у 20-ті роки минулого століття в школах Росії. Це не просто було не по-пролетарськи, але за грамотність могли ще й написати донос.

 В’язати на людях або при сторонніх було неприпустимим в Англії. Однак говорити про рукоділля можна було. Примітно, що сьогодні в цій країні в’язанням захоплюються переважно чоловіки. Згідно зі статистикою, рукоділля стало найпопулярнішою темою для розмов після футбольної та політичної тематики.

 При купівлі дачі, площа придбаної землі повинна бути не менше, ніж 10-12 соток. Інакше, це вважалося непристойним на рубежі 19-20 століття в Росії.

 Руські бояри вважали дуже непристойним розмовляти з людиною, стоячи впівоберта до нього. Також не прийнято було уважно оглядати відвідувача, що входить в кімнату. Це могло поставити гостя в незручне становище.

 У Таїланді поплескування по плечу або торкання голови іншої людини під час розмови вважається ніжністю. А її прояви на людях – непристойно!

 Під час чайної церемонії в Японії всі повинні сидіти на власних п’ятах. Схрестити ноги або витягнути їх в бік іншого гостя або господаря церемонії не просто непристойно, а неприпустимо.