Що говорить про господаря колір його машини

Що говорить про господаря колір його машини

Червоний колір

Для людей, що роз’їжджають на автомобілях червоного кольору, характерні порушення правил. Наприклад, обгін іншого учасника руху не за правилами, перевищення швидкості. Не чекайте від водія на червоній машині, що він дозволить вам проїхати перші. Не пропустить вас і на перехресті. Настійно рекомендується триматися якомога далі від водія на с даними кольором авто, так як вони, найчастіше, неуважні на дорогах. З іншого боку – червоний колір символізує волю, сміливість і пристрасть. Існує думка, що червоний колір стимулює роботу мозку.

Синій колір

Власники машин синього кольору, як правило, володіють відкритою душею. Ці люди меланхолійні і мляві. Краще бачити на дорогах впевнених і культурних людей. Синіми автомобілями володіють чоловіки зосереджені і надто серйозні. Їм не прийнятні порушення правил дорожнього руху, не дозволяють собі на дорогах різних вольностей.

Чорний колір

Невпевнені в собі люди вибирають автомобілі чорного кольору. В основному, вид у власників такого авто самодостатній і щасливий, проте зовнішність буває оманлива. Часто такі люди страждають нападами депресії. Інші джерела свідчать: власники чорного автомобіля, вимогливі, спокійні і принципові. На дорозі вирішують конфлікти спокійно, здатні без проблем поступитися дорогу.

Жовтий колір

Жовтим авто володіють люди товариські і життєрадісні, з легким характером і здатністю без проблем підлаштуватися під будь-яку ситуацію, яка б не трапилася на дорозі. Жовта машина належить людям з творчим підходом до правил дорожнього руху. Таке рішення проблем може не влаштувати інших учасників руху.

Сірий або сріблястий колір

Обережні і розважливі люди вибирають собі засіб пересування сірого або ж сріблястого кольору. Як відомо, серей колір символізує компроміс. Власники не бажають виділятися з натовпу. Вони не вступають у конфлікти, з холодним спокоєм стоять у пробках. Від людини за кермом на сірій машині не слід чекати жодних несподіванок.

Зелений колір

Машиною, що має зелений колір, володіють врівноважені люди зі спокійним характером. При цьому вони мають бажання самоствердитися. На дорогах остерігайтеся водіїв на зеленому автомобілі, так як вони часто бувають непередбачувані. Не дивлячись на це, машини зеленого кольору рідше за інших потрапляють в автомобільні аварії.

Білий колір

Меланхоліки воліють білі машини. Так само ці люди легкі в спілкуванні, спокійні і галантні. Власників білих автомобілів можна вважати самими впевненими водіями.