Ще кілька цікавих фактів про дітей

Ще кілька цікавих фактів про дітей

-Рекордсменкою за родами була російська селянка. За своє життя вона виносила і народила 69 дітей. Це зафіксували приблизно 200 років тому. Жінка пережила пологи 27 разів. При цьому вона встановила світовий рекорд, народивши 16 близнюків, 4 четверні, 7 трійнят. Вижило при цьому 67 діток.

-1 липня – міжнародний день захисту дітей. Цікавий факт: на Сейшелах таке свято відзначається протягом одного місяця.

-Англійські вчені проводили дослідження, в ході яких стало відомо, що тим дітям, які багато часу проводять за комп’ютером, набагато легше дається такий предмет, як математика. Так само встановлено ще один факт: такі діти письма та читання навчається в п’ять разів швидше дітей, які ростуть без комп’ютера. Але за відсутності батьківського контролю, комп’ютерні ігри можуть завдає шкоди дітям – падає зір, дратівливість, зменшення людського спілкування може привести до проблем з промовою.

-У Китаї стався випадок, який став відомий на весь світ. У 1910 році діти віком вісім і дев’ять років стали батьками.

-Таке явище, як народження близнюків, найчастіше з’являється в Нігерії: на кожні одинадцять пологів народжується одна пара близнюків. А ось Японія займає останнє місце в списку: тут близнюки народжуються один раз на 250 пологів.

-У Європі існують стандарти для дитячих іграшок. Наприклад, голова плюшевого ведмедя повинна витримати зусилля дитячих рук не менше, ніж 10 кілограм про спробі її відірвати.

-Таке поняття, як «діти Індиго» існувало завжди. Раніше таких дітей називали геніями. Серед них були Ломоносов, Моцарт, Леонардо да Вінчі. Встановлено факт, що такі діти здатні виконувати п’ять справ одночасно. У наш час теж народжуються генії. Наприклад, п’ятирічний хлопчик на ім’я Даня здатний говорити на п’яти мовах. Бабуся від такого таланту свого онука місця собі не знаходить. Втім, в шоці так само і викладач хлопчика з дошкільного навчання. Ось ще один приклад: дівчинка Лана, чотирьох років від роду, на відріз відмовляється від сну, так як вважає, що вона може пропустити щось цікаве. У Москві існує закритий клуб для батьків тих дітей, яких у наш час називають «діти Індиго».

-Вченими доведено наступний цікавий факт: дітки, яким 3-4 роки кожен день здатні вимовляти близько 12 000 слів. А питань вони задають приблизно 900.

-А чи відомо вам, що в такій країні, як Японія, до дитини не застосовуються такі визначення, як «нехороший» чи «поганий».