Сестри павуки

Сестри павуки

На даний момент сестрам 39 років. На двох вони мають дві голови, по дві руки, а так же три ноги, однак, одна нога недорозвинена. Ці жінки, по суті, є рідкісною різновидом «сіамських близнюків», які вижили під дитячому віці. Проживають вони в Індії. Працюють в цирку і робота ця досить втомлює, так як виступати доводиться по п’ять годин на день. Їх уявлення дуже популярні і дивляться його щодня велика кількість спостерігачів. А от грошей за це платять дуже мало. Зарплати вистачає на прожиток їм самим і сім’ям всього-на пару тижнів. Але не дивлячись на фінансові проблеми, дівчата веселі і життєрадісні. А мотивує на позитив їх саме те, що вони дуже подобаються публіці і важко працюють саме з цього.

Мати народила незвичайних дівчаток у Західній Бельгії. Після того, як на світ з’явилися зрощені діти, дві акушерки знепритомніли. Після обстежень з’ясували, що дівчатка зрослися в області тазу, а вище розвиток відбувається індивідуально і кожна з дівчаток має по набору органів. Однак, з нижньою частиною тіла все йде інакше: кожна дівчинка здатна контролювати тільки одну ногу.

На телеканалі Discovery транслюють серіал під назвою «Моя жахлива правда». Ця передача про людей, які зовні відрізняються від всіх інших з причини хвороби і про те, як ці люди борються зі своєю проблемою, і про їх мотивацію. Ця передача про тих людей, які просто мріють жити повноцінним життям, а для цього щодня їм належить здійснювати подвиги: наприклад, зробити крок, взяти предмет в руку або навіть зробити вдих. Ці дії здорова людина робить, не замислюючись, а для людини, яка всіма силами намагається перемогти хворобу, такі дії потребують колосальних зусиль. Нижче фільм про сестер.