Сенсаційний факт – старість починається в 27 років

Сенсаційний факт - старість починається в 27 років

Відчуваєте себе старим? Ви не самотні.
Нові дослідження свідчать про те, що старість фактично починається ще тоді, коли людина не досяг 30-ти річного віку. На основі наукових досліджень, отриманих в університеті Вірджинії, був зроблений висновок про те, що наші розумові здібності і психічне здоров’я починають знижуватися з 27 років, досягнувши свого піку в 22.

Вчені вивчали 2000 чоловіків і жінок у віці від 18 до 60 протягом семи років.
Люди, що брали участь в дослідженні, були здоровими та освіченими. В ході експерименту їм доводилося вирішувати різні візуальні головоломки, відтворювати послідовність чисел, фраз, переказувати в деталях розказані ним історії і т. д. Подібні тести часто використовуються для діагностики психічних захворювань, таких як, наприклад, хвороба Альцгеймера та інших форм слабоумства.

Результати цього дослідження під керівництвом професора Тімоті Салтхауса були опубліковані в американському науковому журналі нейробіології і говорять про те, що в 9 з 12 запропонованих тестів середній вік, показав максимальні результати – це 22 роки. За ним слідують, але з досить великим відривом, 27-річні випробовувані, вони показали досить низькі результати в тестах на швидкість мислення, просторову візуалізацію і аргументацію. Пам’ять починає значно знижуватися в середньому в 37. Ще більш мізерні результати показали учасники з середнім віком 42 роки.

Професор Салтхаус зазначив, що отримані результати говорять про те, що лікування для запобігання або звернення назад вікових проблем, можливо, буде потрібно почати задовго до того, як людина збереться на пенсію.