Самі незвичайні колекції

Самі незвичайні колекції

Таким хобі, як колекціонування, захоплюються у всьому світі. Філателісти збирають марки, нумізмати колекціонують монети, а фалеристи – різні нагороди. Але є й такі люди, які збирають вельми незвичайні колекції.

– Якийсь П. Гайни, проживає в Празі, збирає запальнички, черевики, ключі, монети і багато чого іншого. Все почалося ще в молодості. В той час він був хокейним арбітром і збирав всякі речі, які кидали в нього з трибун уболівальники.

– Житель Новосибірська, А. Лутковский, захоплюється збиранням газет, назва які має слово «правда». На даний момент колекція складається більш ніж з 800 газет, опублікованих у різних країнах світу.

– Поліцейський з Ірландії колекціонує пляшки з віскі місткістю 50 грам. Поки вдалося назбирати приблизно 3 000 штук.

– У штаті Мічиган один стоматолог зібрав свою власну колекцію тюбиків зубних паст. Колпаков має їх 1 800 штук.

– В Англії проживає якийсь Кріс Гоуэр. Цей чоловік є власником досить значної колекції наручників. У його колекції налічується 530 предметів. Примірники представлені з різного часу і, природно, з різних країн.

– Джон Резникофф, житель Коннектикуту, володіє дуже дивною колекцією. Вона складається з волосся знаменитих людей. У колекції є волосся Мерилін Монро, Авраама Лінкольна, а так само Альберта Ейнштейна. Те, що волосся належить саме цим людям, що підтверджено документально.

– Жінка з німецького міста Дюссельдорф, Бетіна Дорфман, є власниці колекції, в яку входить більше, ніж 6 000 ляльок Барбі.

– Ви чули коли-небудь про те, щоб люди збирали наклейки на бананах? А ось в США Беккі Мартс має таку колекцію, що складається з 7 000 штук.

– А. В. Смирнов протягом 30 років працював у школі викладачем. За свою кар’єру він зібрав колекцію з шпаргалок. В альбомах чоловіки налічується 6 000 примірників.

– Житель В’єтнаму,Ван Гуохуа захоплюється дивним хобі. Він колекціонує нерозпечатані пачки сигарет. Розклеює чоловік колекцію на стінах квартири. Вже зібрано 30 000 пачок.