Сама здорова кухня світу

Сама здорова кухня світу Як стверджує Forbes, найбільш здорова і корисна кухня у всьому світі – японська. Тривалість життя у японців – 82 роки, а відсоток людей, які страждають такою хворобою, як ожиріння і зовсім мінімальний – 1,5%. У свої страви кухарі використовують капусту всіх видів: від листової до брокколі і вона доповнюється соєю, а так само рибою. Японці дуже люблять локшина з гречаної муки, а вона, як відомо, є джерелом мікроелементів. Ще один важливий момент: в Японії просто не прийнято наїдатися досхочу, у зв’язку з цим вони ніколи не переїдають.

А на другому місці кухня Сінгапуру. 82 року середня тривалість життя. А люди з ожирінням становлять лише 1,8%. У Сінгапурі рис є основним блюдом. Ще жителі Сінгапуру вживають велику кількість риби і овочів. А ось м’ясо в цій країні популярністю зовсім не користується. До столу подають його вкрай рідко. Тропічні фрукти замінюють їм солодощі, яких вони не вживають.

Китайська кухня займає почесне третє місце. Середня тривалість життя – 73 рік, 1,8% населення мають зайву вагу. Багато овочів і фруктів в цій країні немає, так як цьому не сприяє клімат. Однак, раціон харчування складають риба, якісні молочні продукти, чорний хліб, а так само ягоди.

Гарною кухнею вважаються так само середземноморська: іспанська і італійська. Основні складові цих кухонь оливкова олія та велику кількість морепродуктів.

Французька кухня так само потрапила у цей список. Зайву вагу мають 6,6% населення, а тривалість життя 81 рік, і це не дивлячись на те, що м’ясо, висококалорійні сири, здоба, шоколад – улюблені страви французів. Справа в тому, що місцеві жителі їдять дуже маленькими порціями, так само вкрай рідко вживають смажене.

Ще в список потрапила кухня Ізраїлю: у приготуванні використовуються різні приправи і спеції з трав. Грецька кухня славиться баклажанами і сардиной.