Робота мрія найприємніші посади

Робота мрія найприємніші посади

1.Дегустатор шоколаду.

Така робота здається привабливою не тільки дітям, а й багатьом дорослим людям. Однак отримати таку роботу зможе далеко не кожен бажаючий. Людина повинна володіти вишуканим смаком, мати широкий кулінарний кругозір. Крім цього, необхідно добре розбиратися в шоколаді.

2. Хранитель тропічного острова.

Інтернет громадськість торік знемагала від інтересу. Всім було цікаво, хто займе посаду по вакансії доглядача острова Гамільтон поблизу Австралії. Зацікавилися даною роботою і наші співвітчизники, та тільки вони виявилися для цієї посади недостатньо гарні. Робота полягала в наступному: спостереження за поведінкою китів, наглядати за черепахами, особливу увагу, приділяючи підводному світу Великого бар’єрного рифа. Всю цю красу необхідно знімати на відео і робити фото. Після знімки і відео викладати в блог. Такий роботі можна тільки позаздрити.

3. Спеціаліст з доставки повісток до суду.

Закон Америки вимагає, щоб відповідач отримав повістку в суд особисто в руки. Цей важливий документ передає спеціально навчена людина. У його обов’язки входить зняти момент доставки на фотоапарат. Така людина повинна володіти не тільки швидкими ногами, але й інтуїцією детектива. Відповідача не завжди легко знайти.

4. Дегустатор марихуани.

Вся Америка була вражена оголошенням, яке було розміщено в контркультурной газеті. Оголошення містило інформацію про пошук професійного дегустатора марихуани. У посадові обов’язки входили такі пункти: відвідування «точок», контролювання ходу контрольних закупівель і порівняння «травички». Головною вимогою було грамотно викладати свої думки.

5. Продавець або касир в магазин звукозапису.

Така робота для душі. Врахуйте, що багато грошей тут не заробиш. Вам належить по 10 годин на день слухати музику і спілкуватися з неадекватними меломанами.

6. Умасліватель.

Таку назву для роботи не зовсім вірне. Але суть від цього не змінюється. Такому працівнику належить з раннього ранку і до пізнього вечора змащувати тіла маслом дівчатам – моделям, для відеозйомок і фото.

7. Спеціаліст з дозвіллю знаменитостей.

Знамениті люди працюють цілодобово. А відпочивати їм хочеться так само, як і вам. Але через свою постійну зайнятість вони не мають ні найменшого уявлення, який з клубів користується популярністю, а в якому ресторані найсмачніша гусяча печінка. Спеціально навчені люди складають культурну програму для акторів і знаменитих музикантів. Така робота в Києві дуже популярна.

8. Критик – випробувач водних атракціонів.

На туристичну індустрію не здатний вплинути ніяка криза. Люди волію знати, в якому аквапарку представлені найцікавіші гірки, або ж в якому готелі світу найчистіша вода в басейні. Люди, що володіють такою інформацією, існують. Вони їздять по всьому світу і відчувають на собі всякі атракціони, потім діляться своїми враженнями.