Речі, які здатні вбити відносини

Речі, які здатні вбити відносини

У кіно любов представляють абсолютно не такою, якою вона є насправді. Вона не може складатися тільки з романтичних побачень і прогулянок, що закінчуються поцілунками під місяцем. Справжні, міцні відносини – це, в першу чергу, важка праця, основою якого є терпіння і взаємоповага. Однак, побудувавши все це, гармонія з легкістю може завалитися. Ця стаття познайомить вас з 20 речами, які здатні зламати навіть найміцніші стосунки.

1. Закиди на публіці.

Запам’ятайте золоте правило: ніколи, ні за яких обставин не з’ясовуйте свої відносини в будь-яких громадських місцях. Така поведінка здатна збентежити не тільки вашу другу половинку, а й оточуючих вас людей. Яка б всередині вас не бушувала буря, і яким би сильним не було бажання з’ясувати все прямо тут і зараз, не піддавайтеся. Відносини слід з’ясовувати тільки між собою, без сторонніх.

2. Фінансовий аспект.

У будь-яких взаєминах не тільки потрібно отримувати, а й віддавати. Ні в якому разі не слід розмінюватися на дрібниці, тим більше, якщо мова заходить про фінанси. При спільного життя, постарайтеся спланувати не тільки ведення господарства, а й розподілити фінанси. Не варто при цьому згадувати, наприклад: «У суботу можемо сходити в кафе, але платиш ти, так як минулий похід був за мій рахунок».

3. Ревнощі.

Багато людей припускають, що ревнощі – це перша ознака великої любові. Інші впевнені, що проявляючи ревнощі, ви проявляєте неповагу до свого партнера і егоїзм. Шекспір ​​якось писав, що ревнощі – це чудовисько, яке здатне саме себе зародити і народжуватися. Справа в тому, що від ревнощів страждає не тільки ревнуючий, але і його половинка. З ревнощами можна боротися – просто намагайтеся бути гранично чесні один з одним, і не давайте приводу для ревнощів.

4. Брехня.

Брехня здатна погубити будь-які відносини. Вона руйнує навіть найміцніші союзи. Такі персонажі, як доктор Хаус вважають, що брешуть абсолютно все. Це, загалом, правильно, але, ні в якому разі не повинно бути застосовано до своєї другої половинки. Завжди говоріть правду, навіть якщо чути її неприємно: говорите, якщо, наприклад, жінка не досоліть суп, або ж кофточка, куплена чоловіком, вам не припала до смаку. Ще слід навчитися адекватно реагувати і сприймати критику на свою адресу.

5. Невпевненість у собі.

Чим ваша самооцінка буде нижче, тим незахищеності буде відчувати себе поряд з вами ваш обранець чи обраниця. Не допустіть, щоб ваші комплекси породили питання у другої половинки: а чи правильний мій вибір? Або ж: що може дати людина, якщо він сам не вірить у свої сили? Точно так само уникайте і тих людей, які намагаються самостверджуватися за ваш рахунок, тим самим допускаючи, щоб ви відчували свою нікчемність.

6. Порівняння.

Намагайтеся якомога рідше при своїй половинці згадувати свої минулі стосунки. Ваш партнер знаходитися поряд з вами на даний момент, і ви легко можете його втратити, якщо станете порівнювати.

7. Будь-які спроби змінити партнера.

Не забувайте про те, що ідеальних людей не існує. Ніколи не плутайте людські звички і риси людського характеру. Існує чимало речей, які людина просто не здатна змінити. І не варто його за це дорікати. Завжди намагайтеся відрізнити таку звичку, як розкидання шкарпеток, з рисою характеру – неуважністю, коли ваша половинка втрачає п’ятий парасольку за сезон.

8. Мобільний телефон.

Ніхто не встиг помітити, як телефон з помічника, різко перетворився на ворога відносин. Замість того щоб насолоджуватися товариством один одного, люди все частіше спілкуються по телефону. Замість шепоту на вушко, пишемо смс – повідомлення.

9. Шпигунство.

Запам’ятайте, що відносини і любов можливо побудувати тільки на довірі. Починайте довіряти другій половинці. У кожної людини має бути особистий простір і вам необхідно його поважати. Не торкайтеся без дозволу до мобільного телефону партнера, що не лазьте по кишенях у пошуках не зрозуміло чого. Такі вчинки можуть сильно поранити другу половинку і серйозно зіпсувати стосунки.

10. Постійно разом.

Незрозуміло, як деякі люди можуть припускати, що ідеальна пара – це та, яка все робить разом. Задумайтеся: чи довго протриматися такі відносини? Як фізіологічно, так і фізично, будь-яка людина потребує самоті. Чи не напружуйте людини своєю присутністю всі 24 години на добу. Доведено, що чим менше приділяється часу на спілкування, тим цінніше це саме час.

11. Не обманюйте самого себе.

Не рідко відносини можуть зруйнуватися не тільки через обману партнеру, а й через брехню самому собі. Поки ви не в змозі відповісти себе не питання типу: чи дійсно це та людина, з яким я хочу зустріти старість? Або ж чи здатний я віддатися повністю цим відносинам? Ви не зможете досягти гармонії, якщо не зможете для себе відповісти на подібні питання.

12. Для всього потрібно правильний час і правильне місце.

Будь-які важливі питання слід обговорювати в потрібному місці і в потрібний час. Не нав’язуйте свою думку, наприклад, про ремонт, після дуже важкого робочого дня. Якщо людина відповідає вам кратно, або ж просто на ваше запитання киває головою – це зовсім на означає, що людині байдуже. Можливо, людина просто фізично втомився, і у нього просто не залишилося ніяких сил на дискусію. Відкладіть серйозну розмову до більш відповідного моменту.

13. Мовчання.

Запам’ятайте, що ваші думки залишаються тільки при вас, і ніхто не здатний їх прочитати. Якщо вас щось турбує, скажіть про це. Якщо ви відчуваєте, що щось не так, поговоріть. Так само навчитеся виражати свої емоції, якими б вони не були – негативні або позитивні. Вченими доведено, що вираз емоцій – запорука психологічного здоров’я.

14. Не робіть з мухи слона.

Досконалих людей немає. Ніколи не забувайте про це. Якщо чоловік забув винести сміття, або жінка при прасування спалила сорочку, не звертайте на це уваги. Ці дрібниці нічого не означають. Вони не тільки не стоять вашої уваги, але і ваших емоцій. Не роздувати конфлікт на рівному місці. Замість цього прогуляйтеся разом і посмійтеся над діркою в улюбленій сорочці.

15. Любов, як належне.

Багато хто дотримується думки, що люблять не за щось, а люблять просто так. Однак і тут є дещо – що ще. Любов ні в якому разі не можна сприймати, як належне. Адже це подарунок, піднесений долею. Так що будьте вдячні за це і цінуєте.

16. Надмірне спокій.

Зверніть увагу на таку тенденцію: коли у людей в житті все добре і він щасливий, то він неодмінно починає набирати зайву вагу? Ніхто не сперечається, що гармонія необхідна для відносин. Однак це зовсім не привід припиняти стежити за собою. Невже вам не хочеться, щоб ваша друга килимка на захоплювалася вами? Можна вирішити проблему, наприклад, придбавши абонемент в спортзал на двох.

17. Знайомство з сім’єю.

Просто чудово, якщо ваша друга половинка знайома з вашими батьками. Ще прекрасніше, якщо вони знаходяться у відмінних відносинах. Але, на жаль, так буває далеко не завжди. Свекруха прискіпується до невістки, а зять не любить всекра. Але не допускайте, щоб це стало причиною сварок між вами. Не допускайте, щоб ваші рідні нешанобливо ставилися до вашого вибору. Так само не намагайтеся помирити ворогуючі завдяки сімейним вечерям. Повірте, нічим хорошим це не скінчитися.

18. Сварки.

Немає таких пар, між якими не буває розбіжностей. Рано чи пізно таке відбувається. І що найцікавіше – це абсолютно нормально. Адже сварки – це невід’ємна частина відносин. Але не забувайте про те, що межу переходити не варто, якщо відносини вам дороги. Чи не опускайтеся до образ. Ніколи не забувайте про те, що будь-який конфлікт можна вирішити.

19. Прощення.

Здатний зробити помилку кожна людина. Ви так само не є винятком. Навчіться прощати. Намагайтеся не тримати в собі образи і ні в якому разі не збирайте їх у собі. Це допоможе вам зберегти не тільки відносини з коханою людиною, а й допоможе уникнути стресу.

20. Мети.

Кожен повинен відповісти собі на питання: що буде далі? Для цього необхідно бути впевненим у тому, що ваші плани збігаються. Можливо, один з вас не налаштований на шлюб тоді, коли другий мріє про дітей. Не бійтеся говорити на подібні теми. І так само радимо вам не боятися розривати відносини, під час яких ваші плани з планами вашого партнера не збігаються.