Речі, які потрібно знати перед зрадою

Речі, які потрібно знати перед зрадою

Соціальний опитування проводилося, в основному, серед жінок. Задавалося лише одне питання: «Що б ви хотіли знати перед тим, як змінити?» Ось що в результаті вийшло.

1. Секс з коханцем швидко набридне.

Не рідко трапляється так, що секс з новим партнером занадто швидко набридає. Як правило, це перетворюється в розчарування.

2. З-за зради можна упустити щось важливе в сімейному житті.

Коли ваші думки займають якісь почуття до нового партнера, ви ризикуєте пропустити у своїй власній родині щось таке, що вже ніколи не повториться.

3. швидко розвивається ненависть до пестощів із боку вашої другої половинки.

В той час, коли ваша друга половинка буде оточувати вас турботою, вас все більше ця турбота буде дратувати. Всі ласки з боку, наприклад, чоловіка, будуть вам осоружні, а подарунки не будуть вас радувати так, як це було раніше. Погодьтеся, адже чоловік не заслужив такого ставлення. Таке звернення буде викликати у вас докори сумління.

4. Зрада викликає почуття страху.

Страх перед викриттям, а так само невміння приховувати таємницю своєї другої половинки, перетворять в справжній кошмар не тільки ваш інтригуючий роман, але і ваше сімейне життя.

5. Звичні вам речі, такі, як телефон або комп’ютер, стануть вашою важким тягарем.

Усвідомлення того, що чоловік побачить вашу переписку з соціальних мережах або ж ненароком побачить дзвінок або sms-повідомлення і ваш обман буде розкритий, не залишить ваші думки не на хвилину. Це дуже заважає зосередитися.

6. Почуття совісті за дітей не дасть вам спокою.

В той час, коли ви будете повертатися від коханця додому, ви постійно будете думати про те, що той час, який ви витратили на секс з коханцем, ви могли б з користю провести зі своїми дітьми.

7. Вас буде переслідувати страх переплутати імена.

Якщо ви ненароком назвете, наприклад, чоловіка ім’ям коханця – це стане справжнім кошмаром, будьте в цьому впевнені. Ви не будете знати спокою, так як постійно будете змушені контролювати сказане вами. Та й почуття все доведеться контролювати – а це справжній стрес.

8. Ви неодмінно розчаруєтеся в ідеалі.

Коли ваш коханець ставати для вас близькою людиною, ви дуже ясно будете помічати всі його недоліки. Саме в той момент ви і будете розчаровані, так як ніколи не замислювалися про його недоліки.

9. Це обійдеться вам не дешево.

Якщо, наприклад, у вашому житті з’явиться коханка, або коханець, це неодмінно позначиться на насіннєвому бюджеті. Важче, природно чоловікам: вечері в ресторанах, дорогі презенти, поїздки на вихідні під приводом відрядження – за всі ці витрати ви обов’язково відзвітуєте перед дружиною.

10. Вам доведеться багато брехати.

Ви будете змушені обманювати не тільки другу половинку, але і дітям, рідним і близьким людям – саме тим, хто вам дорожче всього. Це виявляється дуже важко, і далеко не всі можуть витримати такий важкий тягар, який з часом стане вам душити.

Перед тим, як заводити роман на стороні, зважте всі «за» і «проти», проведіть аналіз, ґрунтуючись на чужому досвіді, і постарайтеся відповісти на питання: «чи варто ризикувати всім тим, що ви маєте?». Можливо, буде краще спробувати виправити сімейні відносини. У тому випадку, якщо у вашій родині немає жодних проблем, то тим більше не йдіть на поводу у власної цікавості. Не рушьте вас шлюб заради спортивного інтересу.