Питання, які цікавлять багатьох людей

Питання, які цікавлять багатьох людей

Є такі цікаві питання, які цікавлять людей усіх часів. Ці питання можуть спочатку здатися досить смішними і навіть безглуздими, але мало хто може дати на них правильні відповідь. Якщо навіть відповідь і прозвучить, то, як правило, невірний. Ця стаття ознайомить вас з деякими цікавими питаннями і дасть на них вірні відповіді.

Чому голуби кивають головою?

Причина та ж, по якій люди, наприклад, обертають очима. Завдяки таким діям зображення навколишнього світу під час руху стабілізується. Проте вчені ні як не можуть розібратися з питанням, чому головою кивають далеко не всі птахи.

Чому у людей саме по п’ять пальців на кожній руці і по п’ять – на нозі?

Швидше за все, це чиста випадковість. Справа в тому, що спільного предка мають абсолютно всі чотириногі. Саме п’ять пальців і збереглося у нас від попередніх видів тварин. Вчені стверджують, що одним спільним предком всіх чотириногих є риба зі здвоєним плавцем. Вона існувала в пізньому девоні. Цей період був приблизно 365 мільйонів років тому. Археологами були виявлені останки даної риби, і стало відомо, що риба володіла шістьма або сім’ю, в деякому роді, пальцями, які перебували на плавниках. Однак це ні як не пояснює, чому у нащадків пальців п’ять. Існує теорія, яка оповідає про те, що причина криється у скороченні числа кісток, а це, в свою чергу, дозволило кожному з решти «пальців» стати набагато сильніше і міцніше. Завдяки цьому риба і зуміла вийти з води на сушу.

У якому місці знаходитися найхолодніше місце у всьому Всесвіті?

На відстані 5000 світлових років від поверхні землі, в туманності Бумеранга, своєрідному хмарі газу і пилу, і перебувати найхолодніше місце. Температура там просто неймовірна – мінус 272 градуса Цельсія.

Чому однояйцеві близнюки мають різні відбитки пальців?

Не дивлячись на те, що однояйцеві близнюки і наділені однаковою ДНК, далеко не всі клітини їхнього організму однакові. Зовнішність людини визначається не тільки генетично. Відбитки пальців людини починають формулюватися вже тоді, коли плід ще в матці. На те, як саме вони будуть розвиватися, впливають коливання гормонального рівня, причому випадкові. Це та причина, по якій близнюки мають, наприклад, різний малюнок веснянок, а так само родимок.

Чому при сильному ударі голови людина бачить іскри?

Так звані іскри – це не що інше, як нейрони. Вони спалахують в зорової частини кори головного мозку. Таке відбувається в тому випадку, коли різко змінюється рівень збагачення кисню. Це такі випадки, коли ви, наприклад, різко приймаєте вертикальне положення з горизонтального. Або в тому випадку, коли мозок людини різко здригається від сильного удару. Це змушує кров різко вливатися в судини або ж залишати їх. У першу чергу, на такі зміни реагують нейрони, так як розташовуються вони поруч з судинами. Саме ці сигнали мозок сприймає, як спалахи світла.

Що є причиною поколювання кінцівок після оніміння?

Людина може відчувати поколювання при поганому кровообігу. Абсолютно здорова людина може відчувати дані відчуття при стисненні нервів в області плечей або ж колін. Такі дії призводять до того, що подача до нервових закінчень переривається. Коли тиск припиняється, то нерви різко відновлюють повідомлення, це і викликає поколювання, які триватимуть до тих пір, поки не буде відновлений повний поріг чутливості. Як правило, такий процес триває не надто довго.

Якщо все людство вимре, то еволюціонувало б нове з мавп?

На це питання вчені дають відповідь «можливо». Якщо розглядати ситуацію, в якій людство зникло б від якого-небудь захворювання, яке здатне передаватися тільки між людьми, то цілком можливо, що один з видів приматів зміг би розвинути мозок і в процесі, став би прямоходящим.

Чому мухи летять тільки на вкрай неприємні запахи?

Запахи, які попереджають нас про процес гниття, для мух є привабливими з тієї ж причини. У той час, коли будь-які органічні тканини починають процес гниття, їх структура змінюється і ставати вологою і м’якою. Такі умови найоптимальніші для розвитку личинок мух. Як правило, гниють органічні тканини залучають жіночих особин, які, власне, і відкладають яйця. За один раз кімнатна муха здатна відкласти від 50 до 100 яєць. Потомство може з’явитися на все вже по події 12 годин. Відразу після появи на світ вони зариваються в м’яку середовище і живляться нею протягом декількох днів. Після цього, вони перетворюються на лялечок, потім – у дорослих особин. Весь процес розвитку займає 10 днів.

Чому пиво темне, а його піна – біла?

Пиво має коричневий колір через солоду. Він проводиться так: зібрані зерна спочатку лежать і проростають, після цього їх обсмажують. Якщо температура обжарювання низька – то пиво світле. Якщо ж температура обжарювання висока, то пиво, відповідно, темне. Бульбашки в пивній піні покриті найтоншої пивний плівкою, але її товщина занадто мала для того, щоб абсорбувати світло, тим самим вплинути на білий відтінок.

Людина божевільна, якщо вона розмовляє сама з собою?

Ні. Існує такий феномен, як «мова для себе». Цей феномен – далеко не рідкість. При цьому люди говорять самі з собою, коли знаходяться на самоті, або ж коли знаходяться в стані стресу. Це явище абсолютно природне.