Професії, які ламають людську психіку

Професії, які ламають людську психіку

Бухгалтер. Існує такий жарт: бухгалтер – це діагноз. Багато людей цієї професії настільки вживаються в роль, яку має на увазі їх діловий спосіб життя, що на особисте життя вони переносять всю цю робочу «тошнотно». Бухгалтери повинні все робити правильно, а нове і екстремальне їх лякає до гикавки. Другій половинці бухгалтера не доведеться хвилюватися з приводу сімейного бюджету, так як педантизм переноситися і на сім’ю.

Журналіст. Поверховість – ця риса необхідна журналістові. Справа в тому, що їх професія не пропонує детального вивчення матеріалу, і як наслідок, інтереси журналіста направлені не вглиб теми, а вшир.

Військовий. Такі люди не уявляють своє життя без суворої дисципліни. Члени сім’ї, як правило, відчувають на собі гнів так званого «домашнього тирана», яким найчастіше буває військові у відставці. Психологи кажуть, що офіцер – це спосіб життя, ніж професія. У військових людей найчастіше відсутнє почуття гумору. А якщо воно і є, то досить специфічне.

Юрист. Юристів можна легко обчислити в натовпі. Строгий костюм, кейс, акуратна зачіска. Це тільки зовнішні якості. Усередині люди цієї професії дуже стримані. На питання юрист відповідає послідовно, а при розмові не пропускають нагоди показати свій багатий професійний запас термінів.

Лікар. Ця професія налагоджує на людину велику відповідальність. Цинізм медиків – це свого роду реакція організму на щоденне страждання пацієнтів, яке вони спостерігають постійно. Якщо ж у житті у лікаря відбувається яка-небудь трагедія, не пов’язана з роботою, запевняю вас, лікар перенесе це зі спокійним байдужістю. А таке показне байдужість являє собою психологічна стіна.