Про що говорить колір трусиків у жінок

Про що говорить колір трусиків у жінок Цікаві факти Відомий британський психолог Донна Доусон склала свій список темпераментів за кольором білизни. Вона не сумнівається, що колір є таким же відображенням характеру людини, як і його інтонації голосу або міміка.

Отже:

 • Тілесний колір білизни: жінка спокійна, розслаблена. В ліжку нічого не соромиться і не приховує.
 • Червоний: пристрасна, енергійна, запальна.
 • Рожевий: романтична, м’яка, потребує прихильності
 • Чорний: владна, але розпущена.
 • Білий: невинна, мало чого знає, але готова вчитися.

Досить короткий список, складений Доусон, здався іншим психологом не зовсім повним, так як Донна обмежилася лише п’ятьма кольорами. В результаті з’явилися доповнення до класифікації темпераментів за кольором нижньої білизни:

Про що говорить колір трусиків у жінок Цікаві факти

 • Блакитний колір спідньої білизни свідчить про те, що для його власниці головне – увага до її персони. Леді в блакитних трусиках потребують романтиці і постійних визнання в любові – причому не обов’язково від одного, але і від багатьох чоловіків, яких вони схильні розглядати як потенційних партнерів.
 • Темно-сірий колір нижньої білизни В першу чергу чергу вказує на те, що дівчина дивиться на перспективи тривалих відношенні і тільки потім, про позитивному рішенні, погоджується на близькість. У той же час леді до темно-сірому нижньому білизна живить схильність до екстравагантних вчинків. Тому сексуальність дівчини в трусиках такого кольору може мати на увазі пристрасть до заняття сексу в незвичайних місцях.
 • У жінок, що носять зелене білизна, як правило на першому місці стоїть кар’єра. Зелений колір воліють також жінки, які рідко закохуються.. Вони кішки, які гуляють самі по собі. Можуть неймовірно порушити свого партнера, а потім цмокнути в лоб і піти, тобто, просто кинути в такий важливий момент. Вони люблять секс, але їм плювати на тих, з ким вони займаються сексом.
 • Жовтий колір вибирає леді, готова повністю віддатися партнерові, вона велелюбна, весела й легковажна. Але також закликає і партнера до щирої і повної віддачі.

Про що говорить колір трусиків у жінок Цікаві факти

 • Помаранчевий або зелений колір білизни вказує на те, що та, хто його носить, любить експериментувати. Їй постійно хочеться чогось нового. Вона запропонує своєму партнеру удвох подивитися порно-фільм, щоб повчитися, і тут же, не додивившись до половини, перекине його на килим. Ця жінка дуже допитлива і постійно допитує свого чоловіка питаннями – а як це в тебе виходить, а ти зможеш зробити це догори ногами, а як це – бути чоловіком?
 • Синій колір жінки воліють рідко. Зазвичай це ті, хто вважає себе творчими натурами і страждають з цього приводу. Такі жінки не завжди займаються сексом з бажання і для задоволення. Вони пасивні і цілком покладаються на ініціативу партнера. Але вони дуже привабливі своєю загадковістю – вони нагадують про море і пахне морозною свіжістю.
 • Жінка коричневому білизна багато чого боїться, вона, можливо, багато разів була обманута, і тому боїться довіритися комусь, обдарувати ніжністю. Вона соромиться цілувати і пестити тіло свого партнера. Вона нерідко займається сексом без особливого задоволення.
 • Леді в різнокольорових трусиках не любить одноманітність, схильні змінювати сексуальних партнерів, але варто відзначити, що такі особи ставлять для себе рамки дозволеного і за них не виходять.