Поміняти скріпку на будинок

Поміняти скріпку на будинок

Ця історія розповідає про те, як домогтися своєї мети і ніколи не опускати руки.

Якийсь Кайл намагався заробляти гроші різними способами: працював торговим агентом, розвозив піцу і т.д. І, як багато хто, мріяв про власний затишному куточку. Природно, зарплата рознощика піци не дозволяла здійснити бажане. Як – то раз він вирішив виставити на аукціон найпростішу скріпку червоного кольору і повідомив, що готовий познач її на щось більш вартісне. У підсумку обмін відбувся: скріпка була обміняна на ручку у формі рибки. Потім ця ручка була обміняна на красиву саморобну дверну ручку з глини. Наступний обмін був такий: ручку власник поміняв на плитку для кемпінгу. Далі плитка в обмін на електрогенератор на 1000 ват. Яким – то чином Кайлу Макдоналд вдалося обміняти генератор на пивний кег, порожній. Наступний обмін приніс спритному юнакові першу славу: він обміняв свою кегу на снігохід.

Кайл вів інтернет – щоденник, в якому детально описував кожну угоду. Саме цей щоденник зробив його відомим, тому що завдяки йому хлопець був помічений і запрошений на телебачення. На передачі було поставлено питання: на що б хотілося помінятися далі. Відповідь була така: «Поїздка в Як, гірський курорт». Так і сталося. Снігохід був обміняний на бажану поїздку. Путівка в обмін на грузок 1995 року випуску. Саме ця вантажівка, весь в наклейках «Чінтас» сподобався одному музиканту, в результаті ще одна угода: вантажівка в обмін на контракт зі студією звукозапису. Цей контракт одна співачка обміняла на право проживання на протязі одного року в її будинку на дві квартири.

Рік практично безтурботного життя був проміняти на один вечір спілкування з рок-музикантом, Елісом Купером. Природно, проводити вечір він не збирався, а обмін протривав далі: на кулю, який був наповнений водою. Напис на кулі свідчила: «KISS». Шар був запропонований колекціонерові – режисерові в обмін на роль у фільмі Donna on Demand. І ось саме ця роль і була обміняна на мрію – будинок у містечку Кіплінг.

У свій будинок, який здобутий шляхом обміну, він оселився зі своє дівчиною. Макдоналд запросив усіх, хто брав участь у цьому обміні (прийшли 12 з 14) і при присутніх заручився з коханою, надівши їй на полів кільце з червоної скріпки.