Підводне місто у берегів куби

Підводне місто у берегів куби

У 1998 році Ден Кларк, американський атлантолог, заявив, що виявив останки Атлантиди неподалік Куби, інші вчені на це тільки посміялися. Через 3 роки була зібрана канадська експедиція і відправлена до західної частини Куби, в затоку Гуанахасибибес. Саме тоді і були підтверджені слова Кларка: були знайдені рештки цієї прадавньої цивілізації, вік яких був приблизно 8000 років. Американський вчений після цієї знахідки почав шукати гроші, щоб зробити експедицію на те місце і його пошуки тривали довгих 10 років. Коли, нарешті, йому вдалося зібрати потрібну суму на розкопки, то знайшов таке, що сам пережив потрясіння. Він знайшов докази того, що і так мало безліч здогадів. Він підтвердив версію про те, що Атлантида була комплексної цивілізацією і мала багато точок по всій планеті.

Докази цієї версії були знайдені так само на Азорських островах, Криті, так само на Кубі і Мальті. Таке розташування здається досить дивним. Першим розповів про Атлантида Платон і в цій повісті були згадки про те, що сини Посейдона правили 10 царствами, саме материк і служив їх центром. Олександр Воронін, президент Російського співтовариства з вивчення Атлантиди, каже, що Дену Кларку дуже пощастило, адже його розкопки почалися в дуже зручному місці. Тут вода має високу температуру протягом усього року, а на глибині, на яку здатний спуститься водолаз, лежать останки міста.

Експедиція Дена Кларка виявила пірамідальні комплекси, які ідентичні будівель майя. Вчений перебував в замішанні. Споруди ідентичні, а от дати абсолютно різні. Мексиканські піраміди мають вік 2000 років, а підводні на багато старше, за висновком фахівців, не менше 12 000 років.

Ось що з цього приводу думає сам вчений: «Я припускаю, що майя або ж копіювали досягнення іншої цивілізації, або ж проводили реконструкції будівель, які були побудовані раніше». Експедиція виявила ще одну вельми цікаву знахідку: був виявлений скелет людини, зріст якого складав 3,5 метра. На думку Дена, вони наткнулися на останки жителів Атлантиди. Шкода, що скелет конфіскували в якості компенсації грошових витрат спонсори експедиції. Місце знаходження цього скелета тепер нікому не відомо. Чи може це вигадка?!!