Перуанська гола собака або орхідея інків

Перуанська гола собака або орхідея інків

За назвою можна припустити, що саме з державою Перу пов’язана родовід цієї породи собак. Експерти сперечаються до сиз пір через те, що не можуть прийти до спільного висновку про те, від куди саме в Перу потрапила ця собака. Відомо тільки про те, що собака має досить поважний вік. До наших днів збереглися старовинні фрески, а так само наскальні малюнки, які розповідають про те, що предки цієї породи були поруч з людьми ще в ту епоху, яка передувала настанню цивілізації інків. Ще одна назва має ця порода: Орхідея Інків. Екзотична зовнішність собак, з поєднанням норовливості цілком можна порівняти з квіткою.

Ці собаки мають особливо сильними «лікувальними» властивостями. Неприємні больові відчуття стихають відразу ж, як тільки собака доторкнеться до хворого місця. Ці «голиши» точно визначають місце болю.

Легко припустити, що за така порода собак вимагає до себе більше уваги і більш дбайливого звернення. Відсутність вовни робить шкіру вразливою і більш чутливою до різних погодних умов. Влітку на сонці, шкіра повинна бути особливо захищена захисним кремом. Приміщення, в якому вихованець проживає, має добре обігріватися, а для прогулянок в холодну пору року, не забудьте придбати теплий одяг.

«Перуанці» відмінно підійдуть, як для активних господарів, так і для домосідів. Як і багато представників декоративних порід ці голі собачки привчаються до котячого лотка дуже швидко, і при цьому не відчувають дискомфорту. А ось якщо у вашому будинку проживає і представник котячих, Орхідея Інків неодмінно продемонструє йому свою велику зв’язок з господарем.

Серед перуанських голих собак не тільки представники маленької комплектації. Серед них є і досить великі особини, що мають великі розміри, зростання яких досягає 60 сантиметрів, а вага – 20 кілограмм.Более, звичайно, поширені представники групи тоев, які мають зріст всього 30-40 сантиметрів, з вагою приблизно 4-8 кілограми.