Перші в світі гаджети

Перші в світі гаджети

Всі ми пам’ятаємо наш перший касетний плеєр або першу приставку Dendi, що ось і послужило темою для цієї статті. І так, перше гаджети в світі, які з’явилися на прилавках магазинів

МР3-плеєр.

MPMan F10 став першим, випущеним у продаж, МР3-плеєром. Він був випущений в 1998 році, в березні місяці. Зараз багато хто б сказали, що своєю формою він нагадує ваги. Пам’яті в ньому було 32 МБ, однак ті люди, які набули цього гаджет, могли модернізувати його до 64 МБ. Для цього необхідно було позбав відправити його назад в Eiger Labs, прикласти до посилці чек і приблизно 80 доларів.

Перші в світі гаджети

Цифровий фотоапарат.

У 1975 році відбулася спроба сконструювати перший цифровий фотоапарат. Ця ідея належала Стівену Сессон, інженеру компанії Кодак. Саме ця людина спорудив зразок. Апарат мав дозвіл 0.01 мегапікселів, використовуючи при цьому датчик зображення CCD. Цьому зразком необхідно було 23 секунди на те, щоб зробити знімок чорно-білого зображення і потім зробити запис на аудіокасету.

Перші в світі гаджети

Стільниковий телефон.

У 1983 році першим у всьому світі комерційним переносним телефоном став Dyna TAC8000X, компанії Моторола, після того, як отримала схвалення FCC. Вартість цей телефон мав досить значну на ті часи – 3995 доларів. Але навіть сума не могла зупинити охочих придбати таку новинку, і за ним стояли цілі черги. Розмір першого телефону був 13 х 1.75 х 3.5 дюймів. Заряд зберігався протягом восьми годин або 30 хв в режимі розмови, пам’ять дозволяла зберегти 30 номерів. Хто б міг подумати на той момент, що телефони практично створять нову професію Местер з ремонту стільникових гаджетів. Так що якщо знадобиться ремонт blackberry – ласкаво просимо на www.remmob.com.

Перші в світі гаджети

Ноутбук.

Найперший в світі портативний комп’ютер представили в 1981 році і називався він Osborne 1. Корпус його був дуже громіздким і мав вагу близько 11 кілограм. Всередині його розміщувався 4 МГц процесор, а оперативної пам’яті в ньому було 64К. Результати демонструвалися на екрані, який мав всього 5 дюймів. За цей винахід люди готові були платити 1795 доларів.