Оригінальні заборони в різних країнах

Оригінальні заборони в різних країнах

У різних країнах існують свої заборони. Ця стаття познайомить вас із самими оригінальними з них.

Сінгапур.

У Сінгапурі завжди чисті вулиці. Він славитися ще й своїми штрафами. Наприклад, ви заплатите штраф у розмірі 500 доларів тільки за те, що ви не спустили за собою воду в громадському туалеті. У 1992 році прийняв силу закон, який забороняє ввозити, а так само вживати жувальні гумки. За це покладається штраф – приблизно 400 доларів.

Іспанія.

Тут вас оштрафують за те, що ви використовуєте пляжний душ не за його прямим призначенням. Якщо ви вирішили, наприклад, помити яблуко під душем, будьте готові заплатити штраф у розмірі 750 євро. Ви не почуєте живу музику на пляжах Алькудії до Кан-Пікафорт. А все тому, що на музикантів налагоджують штраф за гру на будь-якому музичному інструменті. Сума штрафу становить 300 євро.

Ірландія.

В XI столітті тут ввели оригінальну традицію, відому всьому світу. Жінка може зробити пропозицію своєму коханому 29 лютого. У тому випадку, якщо чоловік відмовить, йому не уникнути штрафу.

Таїланд.

У цій країні строго заборонено наступати ногою на гроші. А все тому, що на всіх купюрах і монетах є зображення короля.

Італія.

Саме Італія займає перше місце в Європі за кількістю оригінальних заборон. На венеціанських пляжах забороняється збирати мушлі, штраф – від 25 до 250 євро. У місті під назвою Еболі, ні в якому разі не можна цілуватися в автомобілях, за це ви заплатите штраф у розмірі 500 євро. Форте-деї-Мармі – курортне місто. Тут суворо заборонено включати газонокосарку під час сієсти. Самим, на мій погляд, неординарним забороною в Італії вважається придбання підробки. За придбання такої речі ви можете розплатитися сумою, у багато разів перевищує вартість оригінального товару. Максимальна сума штрафу – 10 000 євро.

Австралія.

Якщо ви вирішили вийти в будь-яке суспільне місце в неділю, після полудня, в брюках рожевого кольору, то вам краще відмовитися від цієї ідеї. В Австралії так само не допускається, щоб лампочку міняв будь-хто, крім кваліфікованого електрика.

Великобританія.

У цій країні строго забороняється їздити на велосипеді по тротуару. За такий спосіб пересування на вас накладуть штраф у розмірі 100 євро. А якщо водій автомобіля не заглушить мотор в тому випадку, якщо він коштує більше трьох хвилин, людина заплатить штраф, сума якого складає 120 євро.

Франція.

Щоб не затримувати відправку поїздів, у Франції заборонені поцілунки на вокзалі. Дане правило існує з 1910 року. Хоча, ніякі закони не страшні закоханим або рідною, які прощаються, розлучаючись. Так що закон цей особливо не дотримується. Та й штрафу за таке порушення, як поцілунки, не передбачений.

США.

У кожному штаті існують свої поняття, що позначають «добре» і «погано». У Джорджії, в 2010 році, ввели таке правило: не можна носити спідниці або брюки, які сидять на тілі нижче, ніж на три сантиметри від лінії стегон. За таке порушення передбачається штраф – 25 доларів. А ось в Міннесоті завжди стежать за чистотою шин, так як штраф за брудні шини – до 2 000 доларів. Погодьтеся, мийка набагато дешевше.