Одяг, небезпечний для здоров’я

Одяг, небезпечний для здоров'я

В основному, люди волію моду комфорту і зручності. Особливо в жіночому гардеробі присутні такі речі, як вузькі джинси, тісна коригуючий білизну і багато іншого. Якщо постійно носити небезпечну для здоров’я одяг, це обов’язково негативно позначиться на ваших організмі.

1. Тісні краватки і коміри. Постійне носіння викликає проблеми з кровообігом в області шиї. Це, в свою чергу, призводить до погіршення кровопостачання в мозок. В результаті людина відчуває головний біль і безліч інших наслідків.

2. Обтягуючі шкіряні штани. Це одяг можна назвати самою небезпечною для здоров’я. Все тому, що такий матеріал, як шкіра, абсолютно не пропускає повітря. Цей чинник призводить до перегріву, а така атмосфера вельми сприятлива для розмноження бактерій. Наприклад, взимку такий матеріал не здатний зігріти, а влітку в ньому занадто жарко. Мало того, що штани з шкіри не дозволяють тілу дихати, так ще й сприяють порушення кровообігу.

3. Неправильно підібраний бюстгальтер.  Фахівці провели дослідження, в ході яких стало відомо, що приблизно 80% усіх жінок не правильно підбирають собі дане нижня білизна. В такому випадку, грудна клітка сдавленна, як наслідок, постійні болі в плечах і шиї. При цьому сама жінка може і не здогадуватися, а виною всьому – неправильно підібраний бюстгальтер.

4. Вузькі джинси. Така одяг модний і практично кожна людина має такі джинси в своєму гардеробі. Але, як і будь-яка інша одяг з цього списку, далеко не нешкідлива. Вузькі джинси здавлюють підшкірні нерви. Це призводить до невралгії латерального шкірного нерва стегна. Таке захворювання небезпечне тим, що людина перестане відчувати зовнішню сторону стегна.

5. Коригувальна білизна. Будь-яка жінка погодитися з тим, що такий одяг дуже корисна, так як допомагає приховати деякі недоліки фігури. Якщо носити таку білизну на постійній основі або ж неправильно підібрати, можуть виникнути такі ускладнення – головні болі, набряки, з’являється задишка. Неправильно підібране нижню білизну, як правило, здавлює жінці черевну порожнину. Через це неправильно надходить кровотік і виникає таке захворювання, як цистит.