Незвичайні музичні інструменти

Незвичайні музичні інструменти

Людини з давніх часів супроводжує музика та музичні інструменти. Згодом зовнішній вигляд інструментів змінюється. Звичний для нас вигляд фортепіано в момент появи сприймався, як дивина. Ця стаття познайомить Вас із самими незвичайними музичними інструментами сучасності.

Сакулейта. Цей інструмент нагадує європейську оркестрову флейту, до якого прикріпили верхній кінець з клинком японської бамбукової флейти сякухаті. За такий цілий інструмент люди готові заплатити 1600 доларів. Одна насадка на флейту коштує 500 доларів. З’явився такий досить незвичайний музичний інструмент завдяки великому інтересу до східних культур.

Глюкофон. Цей музичний інструмент перкусійний. Зовні дуже нагадує літаючу тарілку, оскільки має круглу форму. У нижній частині інструмента є отвір. Кілька невеликих заглиблень знаходиться на верхній частині. Грають на ньому так: інструмент кладуть на коліна і вдаряють по заглибинах на верхній частині або пальцями, або спеціальними паличками. Глюкофон видає дуже красиві звуки, схожі на колокольчики.Кстати, дуже доступний за ціною – всього 600 доларів.

Незвичайні музичні інструменти

Скляна гармоніка. Інструмент був забутий з 1761 року. Знову увійшов у моду на початку 1920 року. В Ірландії існувало таке розвага: в келихи різного розміру наливали воду і, водячи пальцями по діаметру келиха, витягували музику. Бенджамін Франклін вирішив з цього образу винайти інструмент, який представляв собою 48 скляних півсфер, які оберталися на одній осі. До певної частини даний інструмент занурювався у воду і завдяки дотиків пальців, виходила прекрасна музика.

Незвичайні музичні інструменти

Вьель, херди-герди або колісна ліра. Цей музичний інструмент придумали в Європі в XV столітті. Корпус інструменту такий же, як і у віоли, на який натягнуто два набори струн. Звук виникає від обертового колеса-смичка. На сьогоднішній день колісну ліру можна придбати від 1400 до 4000 доларів.