Незвичайні люди нашої планети

Незвичайні люди нашої планети

Сейти Yokoi – людина, яка 28 років провів під землею після війни. Вступивши в імператорські війська Японії, Сейти Yokoi так само, як і всю частину, послали на острів Гуам. Це сталося в 1941 році. Але острови захопили американці в 1944 році, і йому довелося рятуватися втечею. І тільки минуло 28 років його виявили двоє місцевих жителів. Він ховався протягом усього цього часу в печері під землею і не виходив назовні. Він не мав уявлення про те, що діється в світі. Він повернувся в Японію, не цілком усвідомлюючи, що живий, і при ньому була іржава гвинтівка, яку він стискав у руці.

Незвичайні люди нашої планети

Лал Біхарі – офіційний мрець. Людина по імені Лал Біхарі офіційно вважався мертвим з 1976 року по 1994 рік. Простий фермер, проживає в північному індійському штаті Уттар-Прадеш, 18 років боровся з бюрократичною системою. Він усіма силами намагався довести, що він живий і здоровий. В один момент, який стався в 1976 році, чоловік спробував оформити кредит у банку, і виявилося, що за документами, він мрець. Виявляється, що його рідний дядько для того, щоб вступити в права володіння землею племінника, оголосив його мертвим. Поки чоловік пробував довести, що він живий, виявив, що не він один такий. Він зустрів близько 100 осіб, які потрапили в таку ж ситуацію. І ось Лал вирішив створити «Мритак Сангх» – так звана «асоціація мерців». Вже в цій організацією близько 20 тисяч чоловік, і всі вони живуть на території Індії. Вони намагаються відстояти свої права, намагаючись повернути своє майно, яке у них незаконно відібрали.

Незвичайні люди нашої планети

Тай Нгок – людина, який не спав протягом 38 років. Зараз чоловікові 60 років. Сон чоловік втратив після того, як в 1973 році перехворів грипом. З тих пір він проводить ночі в марних спробах заснути. Медики стверджують, що на здоров’я абсолютно ніяк не впливає на той факт, що він протягом стількох років не спить. Після того, як його ретельно обстежили лікарі, все, що їм вдалося виявити, так це те, що у нього трохи нездорова печінку.

Незвичайні люди нашої планети

Матаеси Міцуо – японський бог. Насправді до божества він не має ніякого відношення. Він японський політик, однак, він переконаний в тому, що Христос. Він розробив власну політичну програму, відповідно до якої він зможе вершити Страшний суд, але використовувати для цього він буде законодавство своєї країни, а так само свою систему. Насамперед, його повинні визнати прем’єр-міністром. Після цього, йому повинні запропонувати посаду предводителя ООН. А в кінцевому підсумку, він планує правити усім світів, і робити це планує строго по своїй політичній програмі, а також у відповідності зі своїми релігійними поглядами.

Незвичайні люди нашої планети

Мехран – людина, яка з 1988 року проживає в аеропорту. Повне ім’я цієї людини – Мехран Карими Нассэри. Він звичайний біженець з Ірану. А ось вже скільки років живе в залі очікування першого терміналу аеропорту в Парижі, імені Шарля де Голля. У своїй рідній країні, Ірані, його посадили у в’язницю. Після тривалих тортур було прийнято рішення вислати його з країни. У підсумку ця людина протягом багатьох років намагався отримати політичний притулок у багатьох країнах, проте поки йому відмовляють.

Незвичайні люди нашої планети

Мішель Лотіто – людина, що харчується всім. Ця людина має прізвисько «месьє З’їси-Це Все». Під час своїх виступів, Мішель шокує публіку тим, що їсть скло, метал, гуму, а так само інші матеріали. Один раз він навіть примудрився поглинути весь літак Cessna 150. Будь-який предмет перед тим, як її з’їсти, ріжуть на невеликі шматочки, після чого Лотіто їх ковтає, просто запиваючи водою. Ще В дитинстві він почав пробувати незвичайні предмети, а коли йому виповнилося 16 років, став робити це на публіку.

Незвичайні люди нашої планети

Санджу Бхагад жив з братом-близнюком в шлунку. Зовнішній вигляд цієї людини завжди нагадував жінку, яка знаходиться на останніх місяцях вагітності. Йому було дуже важко на те, що рухатися, але і дихати. Йому довелося робити термінову операцію в 1999 році, так як у нього була підозра на пухлину. І якраз під час цієї операції медики і з’ясували причину його величезного живота: в його шлунку все життя жив його брат-близнюк.