Нестандартні способи життя

Нестандартні способи життя

Є такі люди, які не бажають жити, як усі. Вони живуть за своїми правилами і законами. Пропонуємо вашій увазі познайомиться із самими нестандартними способами життя.

Абсолютно здорова жінка живе, як людина, у якого паралізовані нижні кінцівки. Вона мріє стати інвалідом.

Люди, які прикуті до інвалідного візка більше всього на світі мріють стати здоровими. Для них таке життя є пеклом. Мешканка штату Юти, Хлоя Дженнінгс-Уайт, 57-річна, здорова жінка мріє про життя в інвалідному кріслі. Її життя проходить, як і життя іншої інваліда: пересувається на інвалідному візку. Для того щоб ноги жінки не згиналися в колінах, вона носить спеціальні довгі фіксатори. Завдяки їм вона пересувається на милицях. У той час, коли необхідно піднятися, або спуститися, по сходах, Хлоя просто знімає фіксатори і спокійно пересувається на абсолютно здорових ногах. Люди з обмеженими можливостями люблять активний відпочинок. Хлоя не є винятком: її захоплення – екстремальний спорт. Походи в ліс займають по 12 годин. Ще вона підкорює гірські вершини. Правда, пересувається на ногах. Не дивлячись на те, що ніяких фізичних відхилень жінка не має, лікарі поставили Хлое діагноз у 2008 році. У неї психічний розлад, який змушує її вважати, що вона була б набагато щасливіші в тому випадку, якщо б у неї була відсутня одна, або кілька кінцівок, або, якщо б вони були паралізовані. Це свого роду порушення цілісності сприйняття власного тіла. Лікарі порекомендували їй пересуватися на інвалідному візку, а так само використовувати фіксатори на той випадок, щоб у майбутньому у жінки не виникло бажання навмисно пошкодити собі хребет.

Сама ж Хлоя розповідає, що на неї зляться люди, які насправді страждають паралічем, однак, вони повною мірою не здатні зрозуміти її стану. Вона пересувається на інвалідному візку, не дивлячись на те, що здатна пересуватися самостійно, для того, щоб не завдати собі ніякого фізичного збитку.

Жінка живе разом з чоловіком і коханцем.

Марія Біцкі, що має двох дітей, прийняла рішення піти від чоловіка Пола до коханця Пітеру Груман. Проте їй була нестерпна життя без чоловіка, але в той же час, не хотіла втрачати і свого коханця. Чоловіки знайшли між собою спільну мову, і в результаті зав’язалася міцна дружба. Марія прийняла рішення, щоб Пітер переїхав до них з Полом. Тепер всі вони живуть разом, як одна велика і дружна родина: Марія, Пітер, Пол, а так само діти: Лора, 16 років і 12-тирічна Емі.

За словами жінки, втрьох вони не лягають спати. Але це не заважає складатися в сексуальних відносинах з двома партнерами. З точки зору жінки, її можна зрозуміти: дітей виховують відразу двоє чоловіків, так і з фінансової сторони це набагато вигідніше.

Жінка з «Вікторіанської епохи».

Життя Сари Крісман кардинально змінилася в 29 років. На день народження чоловік підніс подарунок: корсет. Саме цей предмет гардероба і став початком. Він надихнув жінку на одяг в «Вікторіанському стилі». Сара та її чоловік, Габріель, живуть так, як жили люди в ті часи, на стільки, на скільки дозволяє наш сучасний світ. Гігієну сім’я підтримує за допомогою глечика з водою і тазика, а одяг для себе і для чоловіка Сара шиє самостійно. Замість електричних ламп в будинку, так само обставленому в «Вікторіанському стели», використовуються масляні лампи. Для кулінарії господиня використовує не що інше, як книгу рецептів XIX століття. Однак щоб зберігати продукти харчування, все-таки доводиться використовувати новітні технології. Але незабаром «Вікторіанці» сподіваються змінити холодильник на короб з льодом.

Жінка живе разом з «Чорними вдовами».

За результатами соціального опитування, люди частіше боятися павуків, ніж інших тварин. Джей Райх, яка живе в Брекнелл, навпаки: витрачає всі свої сили і можливості на збір отруйних павуків. Жінка мріє про те, щоб павук її вкусив. Так вона доведе, що вони абсолютно нешкідливі. На даний момент у неї проживає три «Чорні вдови» разом з десятком дитинчат. Маму – павучиху звуть Сілла. За словами Джей, самка дуже лагідна.

Після того, як громадськість дізналася про незвичайний способі життя жінки, закрили школу, розташовану неподалік від її будинку. Побоювалися зараження. Такі дії обурюють 26-річну Джей. Вона вважає, що якби неподалік від школи знайшли, наприклад, осине гнізда, то нікому не спало б на голови закривати навчальний заклад.

«Собаче життя».

Колишній технолог, Гері Меттьюс, вважає, що він ні хто інший, як пес, на прізвисько Бумер. У свої 48 років, чоловік вживає їжу виключно з собачої миски, найбільше любить корм «Pedigree». Чи не пропускає нагоди поласувати і собачим печивом, а так само молочними кісточками. Носить нашийник і ганяється з гавкотом за машинами. Для чоловіка спати у собачій будці на багато зручніше, ніж в ліжку.

З раннього дитинства чоловік мріяв жити життям собаки, після перегляду серіалу «Here’s Boomer». Серіал цей був вельми популярний. Він розповідав історії з життя собаки Бумера, яка подорожувала по світу і допомагала тим, хто опинявся в біді. Трохи подорослішавши, Меттьюс став захоплюватися собаками. Не минуло багато часу, як хобі переросло в нав’язливу ідею.