Неймовірні збіги з історії

Неймовірні збіги з історії

1. Дві різні сім’ї вирішили усиновити двох хлопчиків-близнюків. Обох дітей сім’ї назвали однаковими іменами – Джеймс. При цьому про плани один одного люди навіть не підозрювали. Кожен з близнюків ріс, не знаючи про те, що має брата. Під так збіг: по закінченню університетів обидва хлопця отримали юридичну освіту. Але це ще не все. Джеймси одружувалися на дівчатах з іменами Лінда. У віці 40 років чоловіки все – таки дізналися про існування один одного.

2. По телевізору показували знаменитий фільм «Титанік». У той момент, коли лайнер стикається з айсбергом, в будинок, в якому проживала англійська родина, врізався крижаний метеорит. Таке явище – рідкість.

3. В англійському графстві Чешир знаходиться загадковий супермаркет. Тут відбувається дивне явище: як тільки за касу під номером 15 сідає касир, не проходить і декілька тижнів, як вона виявляється в положенні. За час існування супермаркету 24 касирки стали матерями. Народилося 30 дітей.

4. «Навколо світу за 80 днів» – цей фільм транслювався в місцевому кінотеатрі шотландського села. У той момент, коли у фільмі актори сідають у повітряна куля і обрубують канат, відвідувачі кінотеатру чують моторошний тріск. З’ясувалося, що на дах впала повітряна куля. Він був точно таким, який показали в кіно.

5. Дивний збіг сталося в 1848 році з міщанином Никифором Нікітіним. Його заслали «за крамольні мови про політ на Місяць» в далеке поселення, що має назву Байконур.

6. У газеті «Дейлі телеграф» в 1944 році був надрукований кросворд. Здавалося б, що в цьому дивного? Виявляється, в ньому містилися кодові назви секретної операції з висадки союзницьких військ у Нормандії. Моментально розвідка стала з’ясовувати, хто став здатний «злити» інформацію такого роду. А кросворд склав шкільний учитель, старий, який був спантеличений збіг не менше військових.

7. Біля узбережжя Уельсу відбуваються дивні речі. 5 грудня 1664 там зазнав аварії пасажирський корабель. Вижила тільки одна людина на ім’я Хью Уільямс. У 1785 році 5 грудня на цьому самому місці тоне ще один корабель. Та ж ситуація: вижив єдина людина з ім’ям Хью Уільямс. Рибацька шхуна тоне в 1860 році, знову-таки 5 грудня. У живих залишився єдиний рибалка. Звали його … Хью Уільямс.

8. Звичайна подорож поїздом в 1920 році стало причиною ще одному дивному збігу. В одному купе знаходилося троє чоловіків. Після знайомства виявилося, що прізвище у одного Бінкхем, другий – Пауелл. Третя людина носив прізвище Бінкхем – Пауелл. Один з одним чоловіки в спорідненості не перебували.