Неймовірні та цікаві факти про пошту

Неймовірні та цікаві факти про пошту Завдяки інтернету у людей з’явилася можливість спілкуватися з різних кінців світу. Але, не дивлячись на просунуті технології, поштова служба все ще має право на існування.

1. У 1984 році було відправлено найдовше лист поштою. Його відправив Елан Форман. Лист адресований було його дружині і складалося з 1402344 слів.

2. Найбільшим роботодавцем у всьому світі вважається поштова служба Сполучених Штатів Америки. Завдяки їй роботу мають 870 тисяч осіб. Що цікаво: саме поштова служба Америки обробляє 46% всієї наявної пошти світу.

3. У Флоренції з’явилися перші поштові скриньки. Це сталося 400 років тому. У ті часи такі ящики служили для того, щоб збирати анонімні доноси, які писали на учених і філософів того часу, вони підозрювалися в «зв’язку з дияволом».

4. Цікавий факт: до 1952 року поштою пересилали не тільки листи, але й людей. Такі порядки існували в Англії. На даний момент поштою цієї країни можна переслати коня або корову.

5. Віце-президентом казначейства, Вічі Нода, було відправлено найбільшу кількість листів. За 24 роки, з 1961 по 1985 рік, своїй дружині він відправив 1307 листів. Всі листи були написані в ділових поїздках віце-президента. Трохи пізніше всі листи опублікували в 25 томах.

6. За одну хвилину через всі поштові відділення світу проходять приблизно 5 мільйонів листів.

7. У Великобританії, на острові Гернсі, в Сент – Пітер – Порті в 1853 році встановили Найстаріший збережений поштову скриньку. Він є Коронним володінням британської корони.

8. Вперше на марці зобразили жінку в 1893 році. Це була поштова марка Америки і на ній була зображена королева Іспанії, Ізабелла.

9. У Великобританії в 1840 році поштові марки вперше з’явилися офіційно. Називалися вони «Чорний пенні» і придумані були Роуленд Хіллом. Після цього стали дотримуватися правило, яке проголошувало, що на марці обов’язково має стояти назва країни, написане латинськими буквами. Єдина країна, яка такого правила не виконувала була Великобританія.

10. Таке хобі, як колекціонування поштових листівок з різними картинками, займає у всьому світі третє місце. Попереду йдуть колекціонування монет і марок.