Неймовірні медичні відхилення

Неймовірні медичні відхилення

Єгиптянка, яка вже більше одного року не вживає їжу і не п’є.

Тринадцяти річна дівчинка проживає в місті Кафр Сакр. Вона більше року не п’є і не їсть, при цьому самопочуття її просто чудове. Вага її так само залишається незмінним. Почалося все з того, що у дівчинки почалася алергія, але після того, як її вилікували, виявилося, що організм дівчинки перестав потребувати їжі. Вона не скаржилася на самопочуття і зовні не схожа на хвору людину, тому у батьків ніяких побоювань не було. Але все-таки пройшов час, і батьки вирішили дізнатися, що відбувається з їхньою дитиною і звернулися в міністерство охорони здоров’я. На даний момент питанням цього феномена займається ціла комісія, яка згодом зможе відповісти на всі питання.

Неймовірні медичні відхилення

Її ноги постійно ростуть.

Менді Селларс, 33 роки. Проживає в британському графстві Ланкашир. З причини, яку ніхто не може встановити, розмір її ніг з кожним роком ставатиме все більше і більше. Медики дійшли висновку, що її недуга називається «Синдром Протея», але це мало що дає, так як вилікувати жінку вони не в змозі. Єдиний вихід, які пропонують лікарі – ампутація кінцівок і заміна на протези. Ноги цієї жінки в три рази більше її тіла. Гомілку в обхваті – 88 сантиметрів, а розмір ступні – 40 сантиметрів у довжину. Права нога на 13 сантиметрів коротше лівої. Стопа на лівій нозі вивернута на 180 градусів, і при цьому сильно деформована. Вага її ніг складає 95 кілограм, а важить Менді 127 кілограм.

Неймовірні медичні відхилення

«Я більше не хочу рости!»

В американському місті Елленсбург проживає 13-річний Бренден Адамс. Зростання у хлопчика 232 сантиметри. Лікарі кажуть, що це через те, що у хлопця генетичний дефект 12-ї хромосоми. Хлопчик відрізняється від всіх не тільки зовнішніми даними: великі суглоби і дуже високий зріст, але так само і неймовірних розмірів внутрішні органи. З цієї причини йому довелося видалити селезінку. Вся проблема полягає в тому, що лікарі не припускають, як можна допомогти підлітку і позбавити його від цієї хвороби. Зростання Брендена трохи сповільнилося після того, як провели гормональну терапію. Лікарі побоюються, що життя хлопчика протривати значно менше, ніж у його ровесників навіть не дивлячись на те, що з лютого 2008 року хлопець перестав рости.

Сміх небезпечний для здоров’я.

Кей Анлервуд мешканка Британії. 20-річна студентка страждає від дуже рідкісної хвороби. Вона може втратити свідомість від сміху. Справа в тому, що під час сміху її м’язи сильно розслабляються і це призводить до того, що вона не в змозі утриматися на ногах. За словами Кей, що раніше за день вона могла впасти раз 40. Це захворювання називається катаплексія. До непритомності може привести будь-яке емоційне переживання: наприклад, страх, злість, здивування, радість, сміх і навіть обійми. Крім цього студентка страждає таким захворюванням, як наркоплексія, тобто без жодного попередження дівчина може заснути.

Дівчина, яка страждає від алергії на воду.

Ешлі Морріс, 19-річна мешканка австралійського міста Мельбурна, протягом останніх п’яти років життя страждає алергією на воду. При будь-якому контакті з водою її тіло покривається плямами і свербить. Така рідкісна форма алергії виявилася у дівчини в чотирнадцять років після того, як для лікування застосували пеніцилін. Ця хвороба має назву Аквагенная кропив’янка. Ешлі не може дозволити собі прийняти ванну, або ж відвідати басейн. Душ вона змушена приймати за одну хвилину, і після цього з дому не може вийти дві години, поки шкірі не прийме звичайний вид і перестане свербіти. Висип на шкірі з’являється навіть після того, як дівчина спітніє, з цієї причини вона не може вести активний спосіб життя. Завжди, коли Ешлі виходить з дому, вона бере з собою парасольку, щоб не намокнути в разі дощу.

***** А придбати якісний медичний інструментарій вам допоможе компанія «R-Medica» з величезним досвідом в обслуговуванні, продажу та у виробництві різних типів мед інструменту. *****