Найзнаменитіші втечі з в’язниці

Найзнаменитіші втечі з в'язниці

Дана стаття познайомить вас із самими неймовірними втечами з в’язниці. Деякі з історій були використані для написання текстів до сюжетів голлівудських фільмів.

1. Альфі Хайндс. Ця людина три рази тікав від закону. Щоб здійснити один з пагонів, Хайндс просто замкнув в туалеті своїх охоронців.

За пограбування ювелірної крамниці в 1952 році Альфі був заарештований. Гроші, які він вкрав (90 тисяч доларів) повернуті не були. Під час судового засідання заарештований себе винним не визнав. Його засудили до 12 років позбавлення волі. Перший втечу засуджений вчинив незрозумілим чином. Просто зник через закритих дверей та тюремної стіни, висотою в шість метрів. У 1956 році його знову спіймали. Хайндс звинуватив наглядачів за нелегальний арешт і скористався хаосом для втечі прямо із залу суду. Охорона супроводжувала укладеного в туалет. Для того щоб справити потребу було необхідно зняти з винного наручники. Як тільки руки у чоловіка виявилися вільні, він штовхнув супроводжуючих в туалет і закрив двері на висячий замок, який заздалегідь приготували його спільники.

2. Паскаль Пайєт. За допомогою вертольота тікав з в’язниці три рази.

Його заарештували за вбивство під час пограбування інкасаторської машини. Суд відбувся в 2001 році, і вирок був наступним: 30 років позбавлення волі. З тих пір Пайєт зумів залишити в’язницю три рази. У 2007 році відбувся його останній раз. На тюремну дах приземлився вертоліт, який спільники ув’язненого викрали разом з пілотом тридцятьма хвилинами раніше. З вертольота вистрибнуло троє озброєних чоловіків у масках. Паскаль разом зі своїми спільниками покинув дах. Пілота бандити відпустили на березі Середземного моря. З тих самих пір про Паскалі пайєти, і про його вірних спільників, нічого не було чутно.

3. Єдині ув’язнені, Френк Морріс, Джон і Кларенс Англін, яким вдалося втекти з Алькатраса.

Брати Джон і Кларенс Англін разом з Френком Морісом з успіхом виконали найзаплутаніший план втечі 11 червня 1962. Ув’язнені по вентиляційній шахті піднялися вгору. А після через димохід вибралися на дах. Спустившись з даху, всі троє ув’язнених попливли з острова на гумових плотах. Тільки наступного ранку кинулися шукати втекли втікачів. Начальник в’язниці пояснює таку затримку тим, що не відразу помітили відсутність укладених тому, що на ліжках втекли залишили голови, зроблені з мила, туалетного паперу, а так само з натурального волосся. Цей обман і затримав на час наглядачів.