Найстрашніші монстри з релігій всього світу

Найстрашніші монстри з релігій всього світу

Кожна існуюча релігія має свої притчі. Вони пояснюють норми поведінки даної релігії, а так само основні її положення. Притчі мають недобрих послідовників. З цієї статті вам стане відомо про релігійні монстрів, чекають шансу завдати вам свій візит.

1. Пишача.

Один зі східних демонів. Це свого роду дух людини, який за життя скоїв якийсь злочин: крадіжка, вбивство, згвалтування і так далі. Опис пишача досить огидні: гуманоїди з червоними очима, чорною шкірою і опуклими венами. Рід їх діяльності полягає в наступному: душі бродять по кладовищах, в місцях страт злочинців, вишукуючи невинних дівчат. Саме пишача приписують чию – небудь несподівану вагітність.

2. Джини.

Ісламська міфологія свідчить про те, що джини є єдиними істотами, крім людини, які володіють свободою волі. Місце проживання джинів – паралельні світи. Люди не бачать їх, проте вони існують. Так само, як і люди, джини народжуються, заводять сім’ї, а потім, після смерті, постають перед судом Аллаха. Найстрашніші серед джинів – ифриты. Крилаті, величезні, дуже злі пекельні істоти, які живуть під землею. Вони перебувають на службі Ібліса – аналога Сатани.

3. Нефіліми.

З Біблії всім відомо про Ґоліяте. Він був неймовірних розмірів. Існує версія, що він був нащадком цілої раси гігантів, відомим під назвою нефіліми або велетні. Віруючі люди мають кілька версій походження нефілімів. Одні переконані, що це діти, народжені від простих жінок і небесних ангелів. Іншим належить теорія про те, що нефіліми – нащадки Каїна. Яка б не була теорія їх походження, очевидно, що ці істоти були не тільки величезними, але ще і дуже лютими.

4. Ветале.

Цей монстр, на відміну від інших привидів сходу, має справу не з живими людьми, а з трупами. Ветале вселяється в померлої людини, після чого труп не розкладається, і в такому образі бродить по світу. Дуже схоже на зомбі з міфології Америки. Різниця між ветале і зомбі в тому, що вселившемуся духу немає необхідності пожирати мозок людини або його плоть. Він просто мучить людей, а так само дратує їх із-за заздрості.

5. Диббуки.

Ці духи належать до ашкеназскому єврейського фольклору. В Інший світ такі парфуми не повертаються. Їх утримують скоєні злочини. Їх мета – вселитися в живу людину, грішника, і отруювати життя і йому, і оточуючим. Ці духи, диббуки, аналоги демонів їх католицької віри. Їх виганяють священики. Для того щоб вам в житті не зустріти диббуки, просто не робіть гріхів.

6. Rakshasa.

Це демони – людожери з західної релігії. Rakshasa володіють безліччю можливостей. Вони здатні приймати будь-який вигляд, за своїм бажанням. Можуть стати величезними або навпаки, дуже маленькими. Можуть прийняти людську подобу або тварина. Стати потворами або красенями. Але його можна дізнатися в будь-якому вигляді з величезним пазурах, а ще тому, що rakshasa харчуються людьми. У буддизмі не існує думки про те, звідки ці демони беруть свій початок. А вони існують для того, щоб наганяти страху на буддистів.