Найнезвичайніші продажу на аукціоні ebay

Найнезвичайніші продажу на аукціоні ebay

Один житель Бразилії намагався продати на аукціоні … свою дружину. Він запросив за неї 55 доларів. Природно, місцеві органи ТОСЕС були проти такого аукціону та лот закрили безповоротно.

У листопаді 2006 року на аукціон Ebay була виставлена ​​яхта, ціна за яку становила 85 мільйонів доларів. Розробив цю яхту в 405 футів дизайнер Франк Малдер. На яхті крім гаража для приватного вертольота є все необхідне для мільярдера. Даний лот є найдорожчим на цьому аукціоні.

На торгах навіть виставляли Європейська держава Бельгію. Бельгійський вчитель, Герріт Сікс і став тим, кому прийшла ідея виставити такий лот. І так ясно, що торг був просто нереальний, однак пропозиція підняло ціну аж до 10 мільйонів євро. Чоловік виставив лот на аукціон у якості протесту «проти політичної кризи».

Лише в 2009 році закінчилося будівництво вілли під назвою Коллані Місце, її розташування – Майорка. Дизайн розроблений Луїджі Коллані. Ця вілла придбана за 28 мільйонів доларів. Примітно те, що двері, що ведуть в особняк, зроблені з 24-х каратного золота. 1230 квадратних метра – площу. 60 фунтів золота витрачено на частину басейну. Це ще не все: передні двері в кількості 5 штук прикрашають камені Сваровскі.

На Ebay в 2007 році продали бункер для запуску ракет. Він розташовується на авіаційній базі ВПС США Ларсен, штат Вашингтон. Бункер розташований на території, яка рівна 57 акрам землі. На цій величезній території знаходиться 16 будівель, які з’єднані між собою підземними тунелями. Найцікавіше те, що така угода є абсолютно законною. Лот придбали за 1,5 мільйона доларів.

З волосся Бетховена і був зроблений синій круглий вуглецевий алмаз. Його створила компанія «Life gem». Алмаз розміром всього в півкарата проданий за 1 мільйон доларів.