Найміцніше пиво армагеддон

Найміцніше пиво армагеддон

Найміцніше у світі пиво називається «Армагеддон». За вмістом алкоголю це пиво більше нагадує віскі або горілку, так як вміст алкоголю в ньому 65%. Напевно, якби у нас воно продавалося, продажу горілки різко впали:). Це пиво виробляє пивоварня в Шотландії «Brewmeister» , яка є власністю двох молодих людей. Підлітки хотіли виготовляти пиво для себе, так як за законом купувати пиво вони ще не могли. Коли хлопці навчалися в університеті, вони придбали необхідне обладнання для пивоварного справи, а потім домоглися дозволу на його використання. Як вони і планували, вони виготовляли пиво для себе і для друзів. Однак влітку 2011 було прийнято рішення заснувати компанію по виробництву пива на продаж. За словами співзасновника компанії «Brewmeister» Льюїса Шанда, склад цього пива набагато ближче до лікеру, ніж до пива, однак смакові якості говорять про те, що це саме пиво.

Як стверджують виробники цього пива, «Армагеддон» є ядерною боєголовкою, яка завдасть такий удар в голову, а відчуття залишаться з вами на все життя. Так само існують рекомендації щодо прийому міцного пива: вживати слід суворо малих дозах, дотримуючись найбільшу обережність. Найміцніше пиво виготовляють виключно з натуральних інгредієнтів, без додавання штучних добавок: джерельна вода, солод, овес, пшениця. Бродіння цього пива відбувається особливим способом, який виробники прозвали «крижане» і в результаті цього «Армагеддон» більш густа, ніж будь-який інший сорт.

«Крижаний» процес відбувається таким чином: в процесі пиво заморожується, вода перетворюється в лід, а алкоголь не замерзає. Вода у вигляді льоду видаляється і залишається напій, відсоток алкоголю якого становить 65%. Виходячи з цього, готової продукції виходить набагато менше, ніж при будь-якому іншому способі приготування, тому дане пиво коштує набагато дорожче, приблизно $50 за одну пляшку.