Найменший чоловік

Найменший чоловік

У цій статті цікавим фактом є зростання жителя Непалу Чандра Бахадур Дангі, 72 роки від роду. Зростання цього незвичайного людини 56 див. У зв’язку з цим, він має повне право претендувати на звання «маленька людина» на землі.

А ще, в книгу рекордів Гіннеса також збираються занести Дангі, як рекордсмена за віком, адже зовсім не багато, хто має такий маленький зріст, здатний відзначити 72 роки. Маленьке село Дангі носить назву Римхоли.

Вона затишно і не близько, 540 киломертов, розташувалася від Катманду – столиці Непалу. Вражаюче, але важить цей літній чоловік всього 12 кілограм. Дангі проживає спільно з сімейством старшого брата, а всього у нього п’ятеро рідних братів.

Цікавий факт: всі брати Дангі мають середній зріст. Він займається господарством, так як найменший чоловік не має можливості знайти роботу, що дозволяє надовго затриматися.

Дангі зараховує, що все ж зуміє заволодіти титулом, відвоювавши його в уродженця Філіппін, Джанрея Балауина, який був на 4 см вище його. Факти свідчать, що це не перший непалець, що мала цей титул: Тапа Магар, зріст був 67 см, так само був його власником.