Найекзотичніші страхи, які відчувають людьми

Найекзотичніші страхи, які відчувають людьми

Ми абсолютно нормально ставимося до того, що багато хто з нас боятися, наприклад, висоти, змій або вогню. Але є й такі люди, які відчувають абсолютно дивні страхи. Може бути боязнь повітряних кульок. Багатьом здасться це навіть смішним, але от люди, які підвладні таким страхам, відчувають справжні страждання.

Гідрозофобія – боязнь застудитися або ж спітніти, так само це боязнь неприємного запаху.

Люди, які страждають від даної фобією, заздрять кроликам, птахам і свиням. Справа в тому, що ці представники царства тварин не мають потових залоз.

Омброфобія – боязнь дощу.

Такий страх вважається досить серйозним, так як він може призвести до панічної атаки. Причина, за якою може сформуватися дана фобія, полягає в тому, що в дитинстві батьки забороняють виходити дітям на вулицю під час дощу. Кажуть, що після перебування під дощем можна застудитися. Так само фахівці стверджують, що дощ асоціюється у багатьох людей з депресією.

Філофобія – боязнь закохатися.

На думку психологів, за допомогою філофобіі люди намагаються заховати боязнь бути відкинутим. Так само існує думка про те, що ця фобія маскує невпевненість у собі.

Омфалофобія – боязнь пупков.

Людей, що страждають цією фобією, вводить в нервовий стан, коли будь-хто торкається до їх пупка. Вони так само не можуть себе змусити не тільки доторкнутися до цієї частини тіла, але й дивитися на неї. Пояснюється це тим, що багато людей асоціюють пупок з утробою матері, або ж з пуповиною немовляти. Бувають такі випадки, коли людина, що страждає омфалофобіей, боїться навіть думати про пупку.

Кумпунофобія – боязнь гудзиків.

Дивно, але така фобія зустрічається серед людей. Кожен 75000 житель нашої планети страждає кумпунофобіей. До речі, таким людям не рекомендується дивитися мультик під назвою «Кораліна в Країні Кошмарів», так як психіка буде порушена непоправно.

Акрібофобія – страх не зрозуміти сенс прочитаного.

Така фобія може перерости в справжню шизофренію. Відбувається з людьми наступне: прочитання фрази розпадаються не тільки на слова, але і на окремі склади.

Гносіофобія – нав’язливий страх перед отриманням знань.

Як правило, такий фобією страждають люди, які живуть у великих містах (70% хворих). Даний вид фобії часто виявляють у так званих «людей – мауглі», які росли або проживали довгий час далеко від людського суспільства.

Дорофобія – боязнь подарунків.

Люди, що страждають даною хворобою, панічно бояться не тільки отримувати подарунки, але й дарувати їх. Багатьом це здасться досить кумедним, але людям, які страждають дорофобіей, живеться не солодко. Ця фобія, як правило, берт свій початок з дитячих закидів, а так само комплексів з раннього дитинства.

Лаканофобія – боязнь овочів.

Люди, які схильні даною хворобою, відчувають не тільки прискорене дихання при вигляді овочів, але і запаморочення, що супроводжується нудотою. А деякі люди не стануть навіть вживати їжу, яка стояла біля овочів.

Пентерафобія – боязнь тещі.

Тільки не смійтеся: така хвороба існує насправді і вона не така вже й рідкісна. Можливо, саме вона стала причиною різних анекдотів, пов’язаних з тещею. Насправді ж, люди, які страждають пентерафобія, не в змозі спілкуватися зі свекрухою або ж з тещею.