Найдивовижніші тварини, які вимерли

Найдивовижніші тварини, які вимерли

Ірландський Олень. Ці олені вимерли 7,700 років тому і вони були просто гігантські. Ірландський олень вважається самим величезним парнокопитним, яке тільки існувало на землі. На території Євразії вони мешкали у величезній кількості. Останні останки, які вдалося виявити, дотувалися 5700 до н.е. У довжину ці олені були 2,1 метра. Рогу у дорослих самців могли досягти 3,65 метрів завширшки. Жили вони в лісах, а через величезні рогом були легкою здобиччю.

Найдивовижніші тварини, які вимерли

Стеллерова корова. Вимерла в 1768 році. Вид проживав неподалік азіатського узбережжя Берингової моря. У 1741 натуралістом Георгом Стеллером були виявлені ці тварини. Мандрівник відразу був зачарований розмірами цих тварин: досягали вони в довжину до 10 метрів, а вагою – до 4 тонн. Ця тварина була схоже на тюленя, у них були дуже масивні передні кінцівки і хвіст. Спостерігаючи за ними, натураліст звернув увагу на те, що ці тварини ніколи не виходять з води на берег. Темного, практично чорного кольору шкіра. На дотик нагадувала кору дуба. Тварина не мало шиї, голова була дуже маленькою, особливо якщо порівнювати з розмірами тіла. Зубами корова не була наділена, тому харчувалася, в основному, дрібною рибою. Люди цінували це тварина через жиру. Ця і є та причина, по якій популяція цих тварин винищена.

Найдивовижніші тварини, які вимерли

Додо. Вимер в 17 столітті. Цей птах мешкала на острові Маврикій. Ставився вигляд до не літає птахам. Додо був голубеобразим, хоч і мав досить значними розмірами: до 1,2 метра у висоту, а вага сягала до 50 кілограм. Харчувалися ці птахи фруктами, які падали з дерев. М’ясо Дронтен (ще одна назва Додо) було дуже смачним і їм насолоджувався всякий, хто зміг до них дістатися. На остові Маврикій хижаки геть відсутні і це був рай для Додо. Але ситуація змінилася в 17 столітті. У цей час на остов висадилися європейці. Почалося полювання на м’ясо птахів. Разом з людьми, на острів потрапили собаки та щури, які не могли пройти повз, щоб не поласувати яйцями Дронта. Так як ці птахи не літали, та й бігали повільно, полювати на них не становило жодних.

Найдивовижніші тварини, які вимерли

Квагга. На половину зебра, на половину коня. Вимерло це тварина в 1883 році. Мешкали вони в Південній Африці. Квагга – підвид зебри. Тварина дуже легко піддавалося дресируванню, і природно, людина не упустив випадку. М’ясо цих тварин було смачним, а шкура дуже дорогою. Це ті причини, за якими вони були винищені. У світі налічувалося всього одна Квагга в 1880 році. Вона померла 12 серпня 1883, в зоопарку Амстердама, Артіс Магістра.

Найдивовижніші тварини, які вимерли

Тілацин – сумчастий вовк. Цих тварин не стало 1936 році. Тілацин був найбільшим м’ясоїдним сумчастих тваринам. Его називають так само Тасмананскій тигр, і ще Вовк Тасманії. У цих тварин м’ясо по істині огидне, а ось шкура просто чудова. Одяг, зроблений їх шкури саме цієї тварини, могла зігріти навіть у сильні морози. Саме з цієї причини на представників цих тварин полювання не припинялася аж до 1936 року. Внизу збереглося єдине відео з тілацина …