Найдивніші закони

Найдивніші закони

У світі дуже багато незрозумілих і навіть до абсурду безглуздих законів, знати все проста людина просто не може. У Москві дуже популярний консультант плюс онлайн безкоштовно, який допомагає вирішити різної складності юридичні складності. У наш час потрібно бути юридично підкованим, хоча б для подорожей.

Італія. Почнемо з Венеції, де за законом забороняється годувати голубів, щоб зберегти старовинні будівлі, які руйнуються через посліду пернатих. Штраф становить до 600 $, хоча якщо сплатити на місці – всього 60 $. Що стосується туристів (вони ж не знають специфічних законів), правоохоронці ставляться з терпінням і розумінням. Також у місті на воді забороняється перебувати в громадському місці без сорочки і їсти сендвічі на тротуарі. В італійському місті Тропея закон говорить: жінкам, які товсті, потворні або непривабливі, забороняється з’являтися на пляжі в роздягненому вигляді! Цікаво як поліцейські визначають порушників?!! Хотілося б на це подивитися.

Об’єднані Арабські Емірати. У священний місяць Рамадан потрібно бути обережним і знати закони, тут не подивляться, що Ви турист і оштрафують вас, якщо будете вживати їжу і напої в громадських місцях.

Китай. Хочете подивитися на голих дівчат – не проблема, але не дай Вам Бог уп’ястися на оголені ніжки одягненою дівчата! Це моторошне образа і кілька днів в’язниці.

Естонія. У столиці Таллінні забороняється грати в шахи під час статевого акту. Дивно але факт.

Канада. З 1985 року продавець може відмовити покупцеві, якщо останній розплачується однодоларовими монетами за річ вартістю більше 25 $.

США. Це особлива країна, де в різних штатах свої безглузді закони. За законом штату Огайо не можна споювати риб, а в Алабамі заборонено водити автомобіль з закритими очима.

Ще багато таких законів, які ми в найближчому майбутньому напишемо в наступних статтях.