Найдивніші навчальні курси

Найдивніші навчальні курси

Різноманітність дипломів і різних документів, одержуваних у різних навчальних заклади, іноді можуть здивувати навіть працівників тих навчальних закладів. У цій статті Mif-facts зібрав найдивніші дисципліни, факультативи і курси яких може вчитися практично будь-який бажаючий.

Школа чарівництва

У Каліфорнії відкрита незвичайна школа, яка пропонує навчитися мистецтву магії. Тут навіть директор виглядає як справжній чарівник, чомусь ,до речі, схожий на Дамболдора з фільмів Гаррі Поттера.

Засновника звуть Оберон Зелл-Равенхарт і йому 68 років. Усе життя він присвятив вивченню магії і різних темних мистецтв. Він так вжився в роль, що навіть в магазин за продуктами ходить в одязі та з чарівною паличкою. А прославився він ще в далеких 80-х роках, коли заявив світові, що з допомогою чарівництва створив єдинорога.

До речі, його школа офіційно визнана навчальним закладам та в її стінах навчаються таким мистецтвам, як: спілкування з твариною, алхімія, секрети поводження з чарівною паличкою… Є правда одне " але " – це інтернет коледж, зате у засновника є плани на купівлю замку в штаті Монтана.

Дизайн поп-музики

Якщо зазвичай дивацтвами нас балує США ця спеціальність відкрилася в Німеччині. Крім дизайну тут навчаються в напрямках, таких як: співаки, музиканти або композитори. А в Ліверпулі можна піти на курс про «Бітлз», де вивчають вплив відомої групи на сучасне життя.

Секс школа в Австрії

Уявіть, який конкурс на 1 місце в цей заклад. Навіть я б хотів би отримати диплом такого закладу. Головним критерієм абітурієнта – виконання 16 років. А найцікавіше, що гуртожитки загальне – дівчата і хлопці живуть разом в кімнатах і роблять спільно уроки:)

Курси за вирощування марихуани

Таку програму пропонує Мічиганський коледж Med Grow Cannabis. Природно навчають тільки в медичних цілях, а курс триває 6 тижнів і вартість складає 485 доларів.

Найдивніші навчальні курси

Історія та гра на волинці

Єдиний курс у світі з даного музичного інструменту пропонує коледж Carnegie Mellon. Але для цього доведеться їхати в Піттсбург.

Найдивніші навчальні курси

Управлінець газонів

По закінченню курсу з університету Мічигану ви зможете із звичайного зарослого газону зробити незвичайну галявину на рівні твори мистецтва. Предмети «наука про бур’янах» «Боротьба з шкідниками галявини» і ін. стануть основними протягом курсу.

Майстер пакувальник

Нічого дивно в цій спеціальності немає, стверджує університет штату Вісконсін, так як ринок упаковки оцінюється мільярдами доларом. Тут навчать економічності, екологічності та естетиці упаковки. Цікаво те, що випускники з легкістю після навчання знаходять роботу із зарплатою близько 4500$ в місяць.