Найдорожчі університети світу

Найдорожчі університети світу

Напевно, ви думаєте, що найдорожчі університети світу, наприклад, Гарвард або ж Річард. Можливо, ви припускаєте, що це престижні навчальні заклади, розташовані на берегах Перської затоки. Якщо ж ваша думка насправді таке, то ви сильно помиляєтеся.

Як повідомляють дані в такому виданні, як The Chronicle of Higher Education, на даний момент найдорожчим університетом є університет Джорджа Вашингтона. Це навчальний заклад розташовується в США, являє собою чотири курсу навчання, плата за рік $39,240 (дані за навчання 2007-2008 рік).

Нижче представлений список з п’ятірки найдорожчих у всьому світі навчальних закладів:

– Університет Бакнелл в Пенсільванії. Плата становить $38,134.

– Каньйон коледж в Огайо. Навчання тут обійдеться вам в $38 140.

– Нью-Йоркський Вассар Коледж. Для того, що б отримати знання саме тут, необхідно витратити $38 115.

– За навчання в Коледжі Сари Ло доведеться викласти $38 090.

Такі шалені гроші беруть навчальні заклади не просто так: за це вони обов’язково пропонують досить щедрий пакет фінансової допомоги. Ось вам наочний приклад. При вступі в університет Джорджа Вашингтона інформують, що даний заклад надає найбільш затребувану допомогу згідно з національними категоріями. Сума даного пакету, в середньому, становить $23 466. Однак, виходячи зі слів президента університету, вони зроблять все можливе, щоб підвищити доступність знаменитого закладу.