Найдорожчі квіти планети

Найдорожчі квіти планети

Медінілла. Ніжно – рожева медінілла – найкрасивіше екзотична рослина. Знайти її можна в тропічних лісах Філіппін і Мадагаскар. Ботаніки дали прізвисько цій квітці «прекрасна». У будь-яку пору року вона залишається вишуканою, однак перед вами постане неймовірне видовище саме в період цвітіння. Звисаючі суцвіття складаються з декількох ярусів. Це великі блідо-рожеві листя з великою кількістю маленьких рожевих квіточок. На сьогоднішній день в світі налічується приблизно 400 видів Медінілли. Невеликий букет з таких квітів обійдеться приблизно в 700 доларів.

Найдорожчі квіти планети

Орхідея «Золото Канібалу» росте тільки на островах Борнео. Один втечу такої квітки обійдеться охочому в 5000 доларів. Зацвісти рослина здатна тільки після того, як йому виповниться 15 років. Не помітити його просто неможливо, так як вона має горизонтальні пелюстки. Одна рослина може дати приблизно 6 великих, запашних квітів. У квітні-травні місяці можна спостерігати цвітіння цієї рослини.

Найдорожчі квіти планети

Райдужні троянди. Це не що інше, як біотехнології. У стебло квітки заздалегідь поміщають барвник. Пелюстки рослина поглинає цей барвник у міру свого зростання. Тепер не потрібно турбуватися про те, кокой колір троянд дарувати коханим! За 325 доларів ви можете придбати 30 штук райдужних троянд.

Найдорожчі квіти планети

«Король ночі». Ця квітка не великий, забарвлення має лілово-чорний. Ті часи, коли це квітка був найдорожчим, вже давно пройшла, раніше за одну цибулину цієї рослини можна було отримати ціле стадо овець, або ж срібний кубок і 300 літрів вина. Вартість квітки на сьогоднішній день складає приблизно 20 доларів.

Найдорожчі квіти планети

Самим рідкісним квіткою у всьому світі вважається Міддлеміст червоний. Цього чагарнику в світі залишилося всього два. Споглядати це видовище можна тільки в теплиці Королівства Великобританії і в саду Нової Зеландії.