Найбільш рідкісні тварини

Найбільш рідкісні тварини

Блакитний ара. Цю дивовижну птицю в дикій природі вже зустріти неможливо. Всі папуги цього виду можна спостерігати тільки у колекціонерів, у неволі. Були спроби відновити чисельність папуг у їх природному середовищі існування, однак це зробити не вдалося, так як причину скорочення чисельності не усунули. Причини все так же банальні: вирубка лісів, браконьєри, а так само африканські бджоли, які зайняли всі дупла, в яких гніздилися ці птахи. Не дивлячись ні на що, врятувати цей вид все ж намагаються: в неволі в 2007 році містили 90 птахів, а в 2010 році чисельність збільшилася до 105.

Далекосхідний леопард. Однією з основних причин скорочення чисельності тварин є діяльність людини. Коли люди почали заселяти ті землі, які до цього були володіннями далекосхідних леопардів, то останнім довелося покинути територію. Тварин, які не побажали йти, просто знищували. У результаті: на території Росії залишилося 30 особин, і в Китаї приблизно 10.

Найбільш рідкісні тварини

Рудий вовк. На території східної частини США постраждали вовки через фермерів, які вважають, ніби саме вовк є причиною псування їх худоби. Висновки фермерів у багато разів перебільшували дійсність. Почалося вельми інтенсивне винищення, в результаті якого з трьох видів два зникли зовсім, а представники рудих вовків ще живі. Підвид занесений до Міжнародної Червоної книги. На початок 21 століття налічувалося 270 особин.

Найбільш рідкісні тварини

Золотистий лемур. Протягом багатьох років вченим не вдавалося виявити цих тварин. Однак, популяцію виявили в 70-х роках. Після цього вдалося виявити ще кілька популяцій, проте число не перевищує 130 особин. Життя золотистих лемурів на пряму залежить від бамбука, а вирубка його непоправно шкодить популяції.

Чи не літаючий папуга какапо. Цей представник нічних струмових птахів, який мешкає на території Нової Зеландії. Ці птахи так швидко зменшуються в кількості особин, в основному, через те, що на їх землі завезли таких хижаків, як кішки, щури та інші. У вольєрах ці птахи відчувають себе вельми не погано, проте розводити їх в такому середовищі проживання вельми важко. А все тому, що какапо пари не утворюють. На сьогоднішній день приблизну кількість какапо – 62 особини. Ми, до речі, писали про них докладно – прочитати можна> тут <.

Найбільш рідкісні тварини

Японський, або червононогий ібіс. Визначити чисельність цих птахів не можливо, тому як ці птахи дуже рідко зустрічаються. За деякими даними вдалося дізнатися, що на початок 20 століття налічувалося близько 100 особин. У документах 50-х років згадувалося про те, що чисельність різко почала знижуватися до 27 особин. За даними 60-х голів чисельність все ще знижується. Ніяких нових даних немає і зібрати їх не представляється можливим. Вважається, що в світі існує від 6 до 20 представників цього виду.

Яванский носоріг. Живуть вони тільки в природі. Ще ніхто не зумів утримувати тварин з ряду індійських носорогів у неволі. Всього їх залишилося приблизно 60 особин, а полювання на них досі триває.

Флоридська пума. Це єдина пума, яка занесена до Червоної книги. Діяльність людини – основна причина вимирання виду. Підвид живе в США, штат Флорида. На 2011 рік налічувалося 160 представників цього виду. Це досить значна цифра, так як в 1970 році їх кількість прирівнювалося до 20.

Найбільш рідкісні тварини

Квінслендський вомбат. Нічне травоїдна ссавець. Через те, що їх природне місце існування почали знищувати призвело до того, що тепер їх можна зустріти тільки в охоронюваній зоні, в Національному парку Квінсленда. Кількість налічується 113 особин.

Китайський річковий дельфін. Ця тварина вважається самим рідкісним на землі. Чисельність невблаганно скорочується, а тримати з в неволі не вдається. Коли двох дельфінів зловили і помістили в середовище, наближене до природних умов, вони дуже швидко загинули. У всьому світі цих тварин залишилося від 5 до 13 представників …