Найбільш плідний осіб

Найбільш плідний осіб

 Живе містер Хана в одному з індійських штатів Мізорамі разом зі своєю величезною родиною. Всього у нього тридцять дев’ять дружин, дев’яносто чотири дитини і тридцять три онука. Проживає це чимале сімейство у власному чотириповерховому будинку. Він складається з 100 кімнат, які вміщують всіх членів сім’ї.

 Сам Ціона Хана людина не бідна і в змозі забезпечити всіх своїх дружин і дітей. Він очолює секту. Згідно з правилами цієї релігійної організації, кожен чоловік може мати стільки дружин, скільки забажає. Так що Ціона Хана не порушує ніяких правил, обзаводитися таким гаремом. У будинку серед жінок завжди панує дуже жорстка дисципліна. Вся домашня робота чітко розподілена між ними. Одні дружини підтримують порядок, інші – перуть, а треті – стоять на кухні, в їх обов’язки входить приготування їжі.

 Цікаво зауважити, що для одного вечері на всю сім’ю необхідно приблизно 220 кілограмів рису, 30 курей і 132 кілограми картоплі. І це все, не рахуючи інших овочів, які вони вживають в їжу.

 Судячи з усього, справи у Ціона Хана йдуть досить непогано, адже тільки за останній рік він одружився ще на 10 жінок.

 Сам чоловік-герой не збирається зупинятися на досягнутому і часто повторює, що буде збільшувати свою сім’ю до тих пір, поки у нього вистачить сил і здоров’я.

Сини містера Хана пояснюють, що саме так їх батько піклується про бідних дівчат округи. Адже, якщо б він не взяв їх у дружини, то нещасним довелося б ледве зводити кінці з кінцями.

 Кімнати в будинку теж розподіляються за встановленим порядком. Поруч з кімнатою Ціона Хана живуть лише юні дружини. Вони приходять до нього по черзі. Інші жінки живуть у великому гуртожитку.