Найбільш незвичайні способи заробітку грошей

Найбільш незвичайні способи заробітку грошей

Продаж обіймів. Вчені довели, що така річ, як міцні обійми здатні зняти стрес, а так само добре впливають на психічне здоров’я людини. У таких країнах, як Японія, США і Великобританія, існує такий рід діяльності: люди – обіймача, які виїжджають до замовника та за межі не велику грошову винагороду нададуть дружні міцні обійми. На цьому можна заробити приблизно 350 доларів на день. Проблема тільки одна: багато хто плутає «обіймача» з інтимними послугами.

Продаж свого життя. Такий спосіб придумав Майк Мерілл. Він розділив себе на 100 тисяч акцій, надалі, які продав по 1 долару за штуку. Тепер всі його питання вирішують акціонери. Наприклад, стригти волосся або ж ні, робити велику покупку чи ні, заводити стосунки чи ні і так далі. Він не має права прийняти будь-яке рішення самостійно. За нього все вирішують інші люди. Ще своє життя продав Йен Ашер, житель Австралії. Колишнє життя настільки набридла чоловікові, що він прийняв рішення виставити її на аукціон. У лот так само входило все майно австралійця: машина, мотоцикл, будинок, водний мотоцикл, місце роботи, навіть його коло спілкування. З одного долара ціна виросла і життя чоловіка придбав невідомий чоловік за 305 тисяч доларів.

Продаж ірландської землі. Почалося все з того, що якийсь житель Ірландії, Пет Барк, часто бував в Америці, їздив по справах. Його родичі, що жили в США, просили його, щоб він привозив трохи ірландської землі, наприклад, для того, щоб присипати нею труну з прахом померлого. Так і виникла ідея продажу землі. Природно, не обійшлося без насмішок на адресу Пета, однак смішки припинилися, коли такий незвичайний бізнес став приносити високий дохід. Зараз Пет Барк володіє цілою компанією, яка щороку приносить прибутку більше 1 мільйона доларів, продаючи сотні тонн землі з Ірландії. Однак, не все було просто з самого початку. Справа в тому, що в ірландській землі були якісь мікроорганізми, які завдавали шкоди екології США. Ввезення землі в країну заборонили. Після цього Пет придумав, і згодом запатентував, спосіб очищати грунт. Тепер ірландську землю використовують не тільки для похоронних церемоній, а й посипають молодят на весіллі і при будівництві нових будинків, як говориться – «на щастя».

Прокат карликів. У таких станах, як Великобританія та Сполучених Штати Америки можна скористатися послугою з прокату карликів. Є карлики – кікбоксери, карлики – гладіатори, карлики – танцюристи. Однак, найбільш затребувана послуга – оренда «снарядів» для метання карликів. Карлика, який попередньо одягнений в костюм супергероя і міцний шолом, кидають на дальність. Такий вид розваги вельми популярний серед бізнесменів.

Здача торса в оренду. Такий вид заробітку придумав Джейсон Седлер, житель Америки. Різним компаніям він продає верхню частину свого тіла. При цьому нічого страшного з ним не роблять: він просто носить футболку, на якій красується реклама компанії – наймача. Деякі часто думають де краще замовити дипломну роботу і почати доросле життя, а Джейсон придумав, здавалося б божевільну ідею і почав свою діяльність, ціна за його послуги становила всього 1 долар в день. Минув рік, і плата зросла до 365 доларів за день. Він найняв ще пару чоловік, які сповнилися торгувати верхньою частиною свого тіла.