Найбезглуздіші винаходи за останній час

Найбезглуздіші винаходи за останній час

Туалетний столик.

Сортир багато людей використовують не зовсім за призначенням. Деякі навіть обладнають туалет книжковими шафами. Безглузде винахід – туалетний складаний стіл. На нього можна класти не тільки журнали та газети, але і iPad і ноутбук. Столик має назву Loo Read. Попитом такий винахід не користується і про його комерційних успіхи нічого не чути.

Найбезглуздіші винаходи за останній час

Ланцюжок-лабіринт.

Для того щоб відкрити двері, замкнені на такий винахід, потрібно провести ланцюжок через лабіринт. Як, скажіть на милість, вийти з приміщення, якщо двері закриті на такий безглуздий замок, наприклад, нетверезий людині?

Найбезглуздіші винаходи за останній час

Ліхтар на сонячних батарейках.

У магазинах можна придбати ліхтар будь-якої моделі, від різноманіття яких розбігаються очі. Моделі насичені різним функціоналом. А ціни… вибирайте, які вам по кишені. Знайти при бажанні можна і справжні хайтек – версії, зарядна система яких продається окремо і підключається через USB.

Найбезглуздіші винаходи за останній час

Кружка – браузер.

На даний момент існує вона лише в якості концепту. Однак, така гуртка з підігрівом, інтернетом і екраном – мрія багатьох. Хоча… Судіть самі: що буде, якщо, читаючи цікавий твіт, який-небудь роззява інстинктивно нахилить кухоль з гарячим напоєм? Ми ж нахиляємо, наприклад, мобільний телефон або екран ноутбука.

Найбезглуздіші винаходи за останній час

Наперстки для набору SMS.

По мірі просування технологій, стала вельми актуальною проблема потрапляння з кнопок на сенсорному екрані мобільних телефонів. Багато людей до сих пір не оволоділи цим мистецтвом. З кожною новою моделлю сенсорна система стає все більш досконалою. Крім цього, краще стає і система перевірки правильного написання тексту. Деякі творці Textees) все – таки вважають, що удосконалювати потрібно не сенсорну систему, а наші пальці. Вони впевнені в тому, що для легкого набору SMS – повідомлення нам необхідні наперстки.