Найагресивніші породи собак

Найагресивніші породи собак

З фактом, що будь-яка собака здатна вкусити, ніхто не буде сперечатися. Однак, деякі породи собак, роблять це частіше, ніж інші. Ми звикли вважати, що агресивні породи собак обов’язково становлять небезпеку. Однак найнебезпечніші собаки виглядають зовсім неагресивно. Ця стаття познайомить вас із самими агресивними пародами собак.

Ротвейлер.

Ці привабливі тварини є однією з найпопулярніших собак у всьому світі. Незважаючи на зовнішність, дана порода поводиться досить агресивно по відношенню до інших собак. Оскільки ротвейлер має чималу силою, можуть бути вельми неприємні наслідки. Такі собаки, як ротвейлери, відчайдушно кидаються назустріч небезпеці, щоб захистити господаря. У зв’язку з цим, може з легкістю виникнути агресія по відношенню до незнайомих людей. Варто лише показати, що незнайомець хоч найменшою мірою несе господареві загрозу.

Чихуахуа.

Ми настільки звикли до милого зовнішньому вигляду цієї собачки, що не в якій мірі не сприймаємо її, як загрозу. Не багато породи собак можуть перевершити чихуахуа в агресивності. Справи йдуть так: найімовірніше вас вкусить саме чихуахуа, а не доберман.

Чау-чау.

Ці собаки милі і привабливі. Але коли справа доходить до довіри, особливо щодо дітей і незнайомих людей, дорослим чау-чау довіряти не можна абсолютно. Від природи ця порода досить дратівлива. А от своє право на їжу взагалі доводить за допомогою агресії. Як захисники, чау-чау непревзойденни: нікому не дозволять проникнути на свою територію або загрожувати своїм господарям.

Кокер-спанієль.

Ця порода – улюблена серед сімейних пар. Як захисники, вони досить не погані, але й агресивними їх назвати важко. Але от у чому справа: кокери підвладні якомусь генетичному захворюванню, «синдрому люті». Дане захворювання небезпечно, так як можлива раптова атака навіть на господарів. Якщо тварина піддалося даному захворюванню, то єдиним виходом може бути тільки усипляння.

Пітбуль.

Ті люди, яким симпатизує дана порода собак, захоплюються дружелюбністю і м’якістю характеру. Але ось те, що у пітбулів агресивні інстинкти – ніхто заперечувати не буде. Будинки, серед «своїх», пітбуль – собака сімейна. Але сильна агресія виникає в присутності інших собак або незнайомих людей. Вчені стверджують, що дана порода собак наділена унікальною здатністю відрізняти друга від ворога. Коти і кролики є для пітбуля здобиччю, не забувайте про це.

Такса.

Найбільшою ж агресивною породою собак вчені визнали саме цю невеликого розміру норкову собаку. Як би сильно таксі не старалася, серйозної шкоди людині вона завдати не може. Всьому світові відома ненависть до незнайомих людей такс. Дослідження показали, що одна з п’яти такс хоча б раз у житті кусала незнайомої людини. А от на свого господаря нападала одна з дванадцяти.

Ризеншнауцер.

Знаменита агресія по відношенню до інших собакам і до незнайомців різеншнауцерів знаменита всьому світу. Ця порода собак в два рази небезпечніше, ніж будь-яка з цього списку, так як наділена величезними розмірами. Порода службова, що має на увазі спеціальне дресирування. А це – постійний контроль. Їх розміри вражають уяву, а гучний гавкіт робить їх відмінними сторожами.