Мишка – сканер від компанії iris

Мишка - сканер від компанії iris

Відомою компанією I.R.I.S. було запущено виробництво мишки-сканера, яка має назву IRIScan Mouse. Для того, щоб на моніторі вашого комп’ютера відобразилася інформація, яку Ви бажаєте сканувати, потрібно просто провести цією мишкою по потрібній області друкованого документа.

Ця мишка зовні мало чим відрізняється від будь-якої іншої. Вона має так само дві клавіші і коліщатко. Так само наділена USB-роз’ємом і має оптичний сенсор. Зі своїми прямими обов’язками справляється не гірше, ніж будь-яка комп’ютерна мишка. Але має вона і деякі відмінності, наприклад, характерна блакитна облямівка, а так само вона має спеціальну кнопку «Scan», яка, відповідно, і активує функцію сканера. Сканер має дозвіл в 300-400 dpi. Так само професійні гравці оцінили її ефективність, тим більше, що в простих іграх як майнкрафт 1.5.2 класна версія – вона незрівнянна.

Головними перевагами можна назвати наступне: зручність, компактність, а так само, безсумнівно, дуже висока ефективність. Для того, щоб процес сканування став значно легше, потрібно просто на комп’ютерному столі розкласти потрібні вам документи і на них виконати звичні дії мишкою.

Для мишки IRIcan Mouse немає абсолютно ніякої різниці, працювати з текстом або із зображенням. Так само не має значення і друкований документ: газета або глянцевий журнал, або книга, а можливо, просто альбомний аркуш. Сканер наділений віконцем, яке має размер3, 6 х 6, 15 х 1 см, що дозволяє працювати навіть з таким форматом, як А3.

У комплекті є утиліта IRISCompressor. Саме з її допомогою стало можливим конвертувати потрібні вам документи в формат PDF. Для цього просто потрібно один раз клацнути мушкою. Ще можливим стало і стискати обсяг файлів до двадцяти разів.

Підіб’ємо невеликий підсумок: IRIcan Mouse абсолютно не здатна конкурувати з мишками від дизайнерів. Однак актуальністю з нею не може змагатися жодна інша комп’ютерна мишка. За весь комплект ви заплатите приблизно 80 – 90 доларів.