Міста з найдешевшою нерухомістю

Міста з найдешевшою нерухомістю Якщо ви мрієте на довгий час змінити обстановку і пожити в іншій країні, але не маєте достатньо грошей, ми пропонуємо ознайомитися з нашим списком міст, де житло коштує недорого і купити його можна без зайвих юридичних зволікань.

Буенос-Айрес, Аргентина

Міста з найдешевшою нерухомістю
Все більшу популярність серед мисливців за міжнародною нерухомістю набирає царство вічного літа, що розкинулося на південному сході Південної Америки. Роздобути будинок тут зовсім не складно: законодавство Аргентини не встановлює жодних обмежень чи особливих умов для іноземців. Все, що потрібно від покупця – це укладення договору купівлі-продажу, сплата обумовленої суми початкового внеску і оформлення ескрітури, своєрідного паспорту на нерухомість. Ціни на житло порадують навіть тих, хто не володіє значним стартовим капіталом. Відмінну трикімнатну квартиру площею в 100 квадратів, розташовану в спальному районі, цілком можна придбати за 35-50 тисяч доларів, а просторий заміський котедж з ділянкою в 10 соток – всього за 40. Вартість житла в центрі дещо дорожче: ціна за 1 кв. м. житлоплощі починається від 2000 доларів. Якщо ж ваш вибір впаде на провінцію, економія буде досить значною: ціни тут нижчі міських на 30-50%.

Софія, Болгарія

Міста з найдешевшою нерухомістю
Непоганим капіталовкладенням може стати і придбання квартири в серці колись братській, а тепер цілком європейською Болгарії. З моменту вступу країни в ЄС ринок нерухомості буквально заполонили російськомовні громадяни, потурбуватися покупкою недорогого заміського будиночка. Ціни на житло тут не по-європейськи демократичні: середня вартість одного квадратного метра в Софії становить близько 750 євро. Болгарські газети повні вельми привабливих пропозицій: наприклад, мебльована трикімнатна квартира на п’ятому поверсі 7-поверхового будинку в житловому районі Люлин, обладнана центральним опаленням і інтернетом, продається за 38.500 євро. Якщо ви хочете апартаменти вище класом, просто переверніть сторінку: за мебльоване дворівневе житло площею 135 квадратів, просять всього вдвічі більше. Для іноземних громадян, які витратили на придбання нерухомості в Болгарії понад 306 тисяч євро (600 тисяч левів), діє особлива пропозиція – оформлення посвідки на проживання.

Герліц, Німеччина

Міста з найдешевшою нерухомістю
"Маленький Париж" – так люблячи називають самий східний місто країни жителі ФРН. Невеликий Герліц, що став домівкою для майже 60 тисяч осіб, лише дивом не впав жертвою бомбардувань під час Другої світової і сьогодні не дарма вважається одним з найбільш колоритних в країні. Дивно, але незважаючи на завидну популярність серед туристів, цей саксонський містечко лідирує в рейтингах населених пунктів з найдешевшою нерухомістю. Хоча середня ціна одного квадрата житлової площі коливається в районі 900-1000 євро, неважко знайти і куди більш вигідні пропозиції. Приміром, просторі апартаменти площею 126 кв. м., розташовані в старовинній будівлі і нещодавно зазнали капітального ремонту, виставлені на реалізацію всього за 50 тис. євро. Квартира попроще, що складається з трьох кімнат, кухні та санвузла, варто і зовсім смішних грошей – всього 19 тисяч. За законодавством Німеччини, іноземці не тільки можуть зробити подібну покупку без всяких обмежень, але і отримати річну мультивізу, показавши виписку з кадастрового реєстру.

Теплиці, Чехія

Міста з найдешевшою нерухомістю
Якщо при виборі міжнародної нерухомості ваш погляд упав на багату історією, традиціями і, звичайно ж, незрівнянним пивом, Чехію, не зациклюйтеся на столиці. Ідеального балансу між ціною і якістю досяг курортне місто Тепліце, що розкинувся недалеко від Праги. Цілком придатну для проживання двокімнатну квартиру, розташовану в панельному будинку поблизу від центру, можна запросто придбати всього за 10-12 тисяч євро. Секрет такої низької ціни простий: велика частина місцевої нерухомості перебуває в кооперативної власності. Такі квартири можна купувати і продавати без обмежень, а єдиними неприємними мінусами є неможливість отримання іпотеки та щомісячна плата кооперативу при здачі житла в оренду. Ненабагато дорожче обійдеться і приватна власність: ціна аналогічної некооперативного квартири становить близько 20-24 тисяч. Законодавчих застережень з купівлі нерухомості громадянами інших країн у Чехії немає, практикуються навіть віддалені угоди.

Шенджін, Албанія

Міста з найдешевшою нерухомістю
З кожним роком Албанія стає все більш популярною, що, на щастя, поки що лише сприяє збільшенню ринку нерухомості, не впливаючи на ціни. Ніякої дискримінації іноземців тут не спостерігається: для покупки житла необхідно лише підписати договір і внести заставу забудовнику, а решту суми, розбиту на частини, цілком можна сплатити і з дому. Найбільш привабливі умови для покупки річного житла пропонує албанський містечко Шенджін, що розкинувся на берегах Адріатичного моря. Тутешні розцінки на житлоплощу вважаються найнижчими в регіоні: вартість одного квадрата в новому будинку, побудованому в трьох хвилинах ходьби від моря, становить близько 450 євро. Ненабагато дорожче і елітне житло: за квадрат в оточеному лісом комплексі, розташованому на першій лінії від Адріатики і обладнаному навіть басейном, потрібно викласти лише 700 євро. Майте тільки на увазі: загальна площа апартаментів в Албанії зазвичай більше, ніж в інших європейських країнах.