Міста, які не варто відвідувати

Міста, які не варто відвідувати

1. Китай. Тянжинь.

Це місто є промисловим центром усього Китаю з виробництва такого металу, як свинець. Це місце вважається найбільш забрудненим місцем країни. У грунті і в повітрі концентрація свинцю норму перевищує практично в 10 разів. А ось концентрація свинцю в різних зернових культурах, що ростуть на цій території, норму перевищує в 24 рази.

2. Замбія. Кабве.

У місті Кабве виявили величезні запаси кадмію та свинцю. Така знахідка відкрилася на початку XX століття. З часом у місті збудували найбільші заводи з переробки даних металів. На даний момент у повітрі рівень забруднення цими металами перевищує допустиму норму в 4 рази. Населення цієї території, що перевищує 250 тисяч чоловік, природно, заражені. Вони страждають гострим зараження крові, яке призводить до розладу шлунку, атрофії м’язів, частої блювоти і різних захворювань нирок.

3. Китай. Ліньфинь.

А ось це місто є серцем китайської вугільної промисловості. Норма рівня різних шкідливих частинок і двоокису сірки перевищена в багато разів. Люди, які проживають в місті – а їх налічується приблизно 200 тисяч – страждають такими страшними захворюваннями, як рак легенів, пневмонію і бронхіт.

4. Україна. Чорнобиль.

Величезна кількість людей страждають від наслідків радіації. Їх число перевищує 5,5 мільйонів жителів. Ця трагедія сталася у 1986 році, 26 квітня. На Чорнобильській АЕС проводилися випробування. Після вибуху, при величезній температурі, розплавилося ядро ​​реактора. Ця катастрофа принесла на багато більше шкоди і радіації, ніж атомні бомби, які були скинуті на Хіросіму і Нагасакі.

5. Росія. Норильськ.

Це місто – саме забруднене місце на всій території Росії. У Норильську побудовані найбільші в усьому світі заводи, на яких переробляються такі важкі метали, як цинк, мідь, нікель і свинець. Заражені люди, які проживають на території Норильська, страждають всілякими респіраторними захворюваннями. Їх кількість приблизно 134 тисячі осіб. Іноземцям заборонено в’їзд до міста з 2001 року.

6. Росія. Дзержинськ.

У цьому місті поховано, в 1930 – 1998 роках, близько 200 тисяч тонн різних хімічних відходів. Серед них такі небезпечні, як нейротоксини. Дані свідчать, що рівень забруднення води перевищує допустиму норму в 17 мільйонів разів. На даній території проживає близько 300 тисяч громадян. Люди в середньому живуть 45 років.

7. Перу. Ла-Оройа.

На території Ла-Оройа розташовуються американські заводи, завдяки яким видобуваються такі копалини, як цинк, мідь, а так само свинець. На цьому мете випадає велика кількість таких опадів, як кислотні дощі. Населення складає 35 тисяч чоловік, з яких 95% страждають захворюваннями, які викликані з високим вмістом в крові свинцю.

8. Індія. Вапі.

Через те, що в місті Вапі розташоване більше 1000 різних підприємств, у водах рівень ртуті перевищує допустиму норму в 100 разів. Повітря так само заражений важкими металами. Людей, які страждають хронічними захворюваннями, налічується близько 70 тисяч.

9. Індія. Сукінда.

У цьому місті розташовуються найбільші у світі шахти з видобутку хрому. Як не сумно, але більша частина всіх відходів скидається саме в річки і озера. На території міста живе 2,5 мільйона чоловік. З них 90% схильні до онкологічних захворювань.

10. Азербайджан. Сумгаїт.

Дана територія є самим центром всієї хімічної промисловості на всьому пострадянському просторі. На даний момент на території Сугмаіта живе приблизно 275 тисяч людей. Вони заражені нафтовими відходами, різними хімічними речовинами і важкими металами. Найгірше доводиться дітям: вони з’являються на світ із захворюваннями кісток, різними розумовими відхиленнями, а так само генетичними.