Міфи про людське тіло

Міфи про людське тіло

1. Як відомо, людський мозок працює тільки на 10%. Ця ідея метафорично була використана в 1800 році психологом Вільямом Джеймсом. Ідею роботи мозку витлумачили абсолютно не правильно: ніби інші 90% людського мозку не задіяні в роботі. На ділі ж справи йдуть так: 10% працюють поперемінно з різних частин людського мозку. Без решти частини, яка становить 90%, робота даних 10% просто неможлива.

2. Прийнято вважати, що якщо збрити волосся, то на їх місці виростуть більш товсті і кольором будуть темніші. Таку думку помилкове. Якщо волосся не збривати, то з часом вони звужуються. Через це і створюється враження, що нові волосся більш товсті. Колір неголених волосся ставати світліше тому, що вигоряють на сонці. А це призводить до того, що нові – більш темніше.

3. Багато людей впевнені, що якщо взяти в руки жабу – будуть бородавки. Насправді бородавки викликає вірус, який стосується тільки людей. Він називається папілома. Вірус не передається від тварин до людини.

4. Існує поширена думка про те, що людину, яка страждає на лунатизм, будити не можна. Вважається, що різке пробудження може завдати непоправної шкоди психічному здоров’ю. Насправді набагато більше шкоди сновиди можуть принести дерев’яні кути, якщо вчасно його не розбудити. Тільки будити необхідно м’яким голосом і обережно, а після пробудження укласти знову в ліжко.

5. Деякі кажуть, що після смерті людини, його волосся і нігті ще деякий час продовжують рости. Враження, що нігті і волосся стали довшими викликано тим, що після смерті зневоднюється шкіра людини, вона стискається.

6. Багато батьків чому – то впевнені, що вживання цукру робить їх чад гіперактивними. Вченими були проведені 12 експериментів, в ході яких стало відомо про те, що немає ніякого зв’язку між вживання цукру і даними дитячим поведінкою.

7. Купання у крижаній воді викликає застуду. Ще один міф. Ніяких доказів цьому в науці не існує. Всім відомо, що в холодну пору року віруси найбільш поширені, однак, медики стверджують, що застуду підхопити набагато простіше в закритому приміщенні. Холод тільки здатний понизити опір тієї інфекції, яка вже знаходитися в людському організмі.

8. Деякі впевнені в тому, що чоловік думає про секс кожні сім секунд. Задумайтеся, чи може це бути правдою? Якби справа йшла саме так, то чоловіки не змогли б сконцентруватися на таких важливих речах, як, наприклад, робота. Вченими не раз було доведено, що таке твердження сильно перебільшено.

9. Серед прекрасної статі існує поширена думка про те, що посічені кінчики волосся можна відновити шампунем і кондиціонером. Ще одна помилка. Від посічених кінчиків волосся може спаси тільки стрижка. Засоби по догляду за волоссям здатні захищати, але ні як не відновлювати.

10. Чомусь багато хто думає, що різні долі мови відповідають за різні смакові рецептори. Як не старалися вчені довести цю теорію, їм це не вдалося. Відомо тільки про те, що будь-яка частина мови здатна відчувати всі відчуття.