Людина з двома обличчями

Людина з двома обличчями

Існує книга «Аномалії і курйози медицини» і вона видана у 1896 році. В ній зафіксовано один незвичайний випадок. Едвард Мордрейк народився з двома обличчями. За словами самого Едварда, він спадкоємець однієї з найвпливовіших сімей Англії. Всі знайомі відгукувалися про нього, як про яскраву людину. Друзі говорили, що він був обдарований божої прихильністю, а ще добре грав на різних музичних інструментах.

Ті, хто був знайомий з Едвардом Мордрейком, кажуть, що він мав дуже красивим обличчям, але тільки спереду. Ззаду, на потилиці, він мав інша особа, яка, немов виділяв зло, і було досить потворно.

Така патологія називається «Сraniophagus Parasiticus» і саме Едварду не пощастило народитися з такою хворобою. Це може статися в такому випадку, коли, в одному тілі зростаються черепа двох сіамських близнюків. Цей чоловік вважав за краще усамітнення, навіть відмовився від того, щоб його відвідували члени його сім’ї.

Показання свідків говорять про те, що друга особа ніколи не вимовляють ні слова і ніколи не вживав їжу. В той же час очі другої особи уважно стежили за всіма оточуючими, могло так само виражати певні емоції: посміхатися або хмуриться. Губи на другому особі Едварда Мордейка рухалися, не перестаючи тараторити. Часто друга особа зображувало емоції, суперечливі першому, наприклад, коли Едвард плакав, друга особа чогось раділа.

Якщо Вам цікаво як вивести пігментні плями на обличчі то цю інформацію можна дізнатися на ресурсі www.womanway.ru.

В той час, коли оточуючі люди ніколи не чули і слова, вимовленого другою особою, Едуард клявся, що часто прокидався від того, що друга особа щось шепоче. За словами чоловіка, він не один раз просив хірургів видалити його друга особа, готовий був на складну операцію. Він стверджував, що його «зле» особа, у нічний час нашіптує йому диявольські слова.

Побоюючись летального результату, жоден з лікарів не наважувався на операцію такого роду.

У віці 23 років він покінчив життя самогубством. І це не дивлячись на те, що він весь час знаходився під пильним наглядом лікарів. Після того, як він помер, близькі знайшли лист, в якому покійний просив до його похорону видалити його «демонічне» обличчя. Він просив про це для того, щоб «воно не продовжувало свій моторошний шепіт в моїй могилі».

Ще одне прохання чоловіка була виконана: його поховали на пустирі і надгробний пам’ятник встановлений не був. Виконали чи лікарі на його прохання з видалення другої особи, ніхто не знає.